Dovolená Filaidhoo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Filaidhoo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Filaidhoo od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou na překrásném ostrově Filaidhoo

Vydejte se za exotikou na menší ostrov uprostřed samosprávní oblasti Raa Atolu v severní části Malediv. Ostrov Filaidhoo se může pochlubit nově vybudovaným resortem a veškerou potřebnou vybaveností pro ničím nerušenou dovolenou. Filaidhoo má necelých 700 metrů na délku a asi 380 metrů na šířku.

Na ostrově najdete vyhlášený Reethi Faru Resort, který si turisté chválí díky výborné vybavenosti pokojů, nabídce jídla i všeobecné čistotě. Kromě hotelu si tu můžete zahrát tenis na místním hřišti nebo se vykoupat v bazénu. Doporučujeme taky výlet na nedaleký ostrov Kudafushi.

Vyrazte za zážitkovou gastronomií a lázněmi

Kromě všudypřítomného potápění a plachtění můžete na Maledivách zažít i další skvělé věci. Na ostrově Filaidhoo vás určitě zláká zážitková gastronomie, kde budete moct ochutnat místní speciality. To všechno asi 15 metrů od moře, ke kterému od restaurace vede pláž s jemným pískem. Zkrátka rajský kulinářský zážitek.

Pokud potřebujete zrelaxovat a načerpat novou energii pro své tělo i duši, musíte navštívit místní lázně Coconut Spa. Místní zaměstnanci a zaměstnankyně se postarají o to, abyste odcházeli odpočatí a plni nové energie. Den pak můžete zakončit třeba večeří v nedalekém Reethi Grilu na západním břehu ostrova. Tam krásně uvidíte na západ slunce, přímo od stolu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru