Dovolená Dhigufinolhu
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Dhigufinolhu

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Dhigufinolhu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v srdci Malediv na ostrově Dhigufinolhu

Volné dny v centru exotického souostroví si na Dhigufinolhu užijete naplno. Čeká vás tu všechno, co byste mohli od Malediv chtít. Můžete se těšit na prvotřídní pětihvězdičkový hotel s bazénem a luxusním vybavením, bělostné pláže z nejjemnějšího písku i nádherné palmy, které vás rády schovají před nejpernějším poledním sluncem.

Z hlavního města Malé je to sem jen asi 20 kilometrů, takže se sem svezete lodí nebo přeletíte hydroplánem za několik desítek minut na jih. Pak už bude na vás, jestli se na dovolené usídlíte na severním výběžku ostrova, kde pokračuje molo s domky na kůlech, nebo vás zláká luxusní hotel.

Co můžete zažít na ostrově Dhigufinolhu

Asi 300 metrů severně od ostrova končí mělčina písečným ostrůvkem, který je oblíbeným cílem všech příznivců pikniků. Pokud se sem budete chtít vydat, vezměte si sebou šnorchl. Kolem ostrova najdete překrásné scenérie podmořského života a pár desítek metrů na sever hranu útesu, která také stojí za vidění.

Jestli máte rádi vynikající jídlo, neměli byste minout See Fire Salt restauraci na západním pobřeží Dhigufinolhu. Doporučujeme tady povečeřet a sledovat u toho zapadající slunce. Takový romantický okamžik na Jižním Male Atolu zažijete málokde.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru