Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Antigua
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Antigua

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Antiguu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Antigua, hlavní ostrov malého souostroví Antigua a Barbuda ve východním Karibiku, přijala klasický karibský způsob života. Antigua je místem, kde se nepospíchá. Říká se, že život na Antiguě, to je pláž, potápění a místní karneval. V plné kráse se Antigua představuje především během suchých zimních měsíců od poloviny prosince do poloviny dubna.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

 Antigua je hlavním ostrovem státu Antigua a Barbuda, který je součástí Malých Antil. Název Antigua znamená ve staré španělštině „ starý“. Ostrovu dal jméno Kryštof Kolumbus po ikoně Sevillské katedrály Santa Marii de la Antigua. Ostrov vám nabízí nespoček překrásných bílopísčitých pláží. Mezi ty nejoblíbenější rozhodně patří Jolly Beach či Hawksbill. Pod mořskou hladinou zde najdete korály, obrovské mořské želvy a pestrobarevné rybky. Zavítat také můžete do zátok Dian Bay a Dickenson Bay, které jsou povaažovány za klidnější destinace. Budete-li chtít navštívit největší město Antiguy, vydejte se do St. John´s. Najdete zde muzea, palírnu rumu či návštěvníky oblíbenou botanickou zahradu.  

Přejít nahoru