Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Smart Wings

Smart Wings

Smart Wings je česká letecká společnost se sídlem v Praze. Jedná se o značku provozovanou leteckou společností Travel Service, a.s. Nabízí během roku lety do více než čtyř desítek oblíbených destinací a letovisek po Evropě i mimo ní s odlety z Prahy, Brna a Ostravy za bezkonkurenční ceny. SmartWings přichází pravidelně s každou letní sezónou s rozšířením nabídky o nové žádané destinace a se zvýšením počtu letů do většiny svých destinací.

Travel Service a.s., největší letecká společnost v České republice, působí na trhu 15 let. Travel Service a.s. je leaderem charterového trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a významný podíl zaujímá také v Polsku.

Kromě charterových letů provozuje Travel Service od roku 2004 také pravidelné linky pod obchodní značkou SmartWings a od r. 2007 privátní lety – aerotaxi kategorie Business Jet. Letecká společnost Travel Service, a.s., byla oceněna v letošním ročníku soutěže ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, a to v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. Prestižní anketa byla vyhlášena v pátek 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu.

Historie

Údaje o aerolince

V březnu roku 2012 se společnost zbavila dvou posledních letounů Boeing 737-500 (OK - SWU a SWV) a představila tři nové letouny Boeing 737-700 od společnosti Malév. Smart Wings již mají i pár letadel Boeing 737-800 ve svých barvách (Např. OK - TVP), ale taky i v barvách pražského letiště (Např. OK - TVX).

Sídlo

Společnost Travel Service  má základnu na letišti v Praze.

Adresa sídla společnosti:

Travel Service, a. s.
K Letišti 1068/30
160 08 Praha 6
Česká repubiika

Přepážky check-in na jednotlivých letištích

Letištní přepážka Travel Service - Terminál 1
Letištní přepážka Travel Service - Terminál 2

Hmotnostní a rozměrové limity pro přepravu zavazadel

Ceny za přepravu vybavení na vybrané sporty

Kolo, lyže, snowboard, potápěčská výzbroj, padák, golfový bag, surfovaní prkno, kiteboard, rybářské pruty apod.)

Do 15 kg: 60 € / 75 USD / 1500 Kč

Nad 15 kg do 32 kg120 € / 150 USD / 3000 Kč

Pozn. 1: Sportovní vybavení musí být nahlášeno dopravci před odletem, musí být zabaleno samostatně a musí být rozpoznatelné jako takové u odbavovací přepážky.

Pozn. 2: je nutno znát při objednávce hmotnost sportovního vybavení.

Cestovní třídy

Travel Service nabízí na krátkých a středních letech Economy Class, na vzdálených letech Economy Class a Business Class.