Info
Info

Smart Wings

Smart Wingslupa

Smart Wings je česká letecká společnost se sídlem v Praze. Jedná se o značku provozovanou leteckou společností Travel Service, a.s. Nabízí během roku lety do více než čtyř desítek oblíbených destinací a letovisek po Evropě i mimo ní s odlety z Prahy, Brna a Ostravy za bezkonkurenční ceny. SmartWings přichází pravidelně s každou letní sezónou s rozšířením nabídky o nové žádané destinace a se zvýšením počtu letů do většiny svých destinací.

Travel Service a.s., největší letecká společnost v České republice, působí na trhu 15 let. Travel Service a.s. je leaderem charterového trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a významný podíl zaujímá také v Polsku.

Kromě charterových letů provozuje Travel Service od roku 2004 také pravidelné linky pod obchodní značkou SmartWings a od r. 2007 privátní lety – aerotaxi kategorie Business Jet. Letecká společnost Travel Service, a.s., byla oceněna v letošním ročníku soutěže ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH, a to v oborové kategorii Cestovní ruch a hotelnictví. Prestižní anketa byla vyhlášena v pátek 28. listopadu 2014 ve Španělském sále Pražského hradu.

Historie

Údaje o aerolince

V březnu roku 2012 se společnost zbavila dvou posledních letounů Boeing 737-500 (OK - SWU a SWV) a představila tři nové letouny Boeing 737-700 od společnosti Malév. Smart Wings již mají i pár letadel Boeing 737-800 ve svých barvách (Např. OK - TVP), ale taky i v barvách pražského letiště (Např. OK - TVX).

Sídlo

Společnost Travel Service  má základnu na letišti v Praze.

Adresa sídla společnosti:

Travel Service, a. s.
K Letišti 1068/30
160 08 Praha 6
Česká repubiika

Přepážky check-in na jednotlivých letištích

Letištní přepážka Travel Service - Terminál 1
Letištní přepážka Travel Service - Terminál 2

Hmotnostní a rozměrové limity pro přepravu zavazadel

Ceny za přepravu vybavení na vybrané sporty

Kolo, lyže, snowboard, potápěčská výzbroj, padák, golfový bag, surfovaní prkno, kiteboard, rybářské pruty apod.)

Do 15 kg: 60 € / 75 USD / 1500 Kč

Nad 15 kg do 32 kg120 € / 150 USD / 3000 Kč

Pozn. 1: Sportovní vybavení musí být nahlášeno dopravci před odletem, musí být zabaleno samostatně a musí být rozpoznatelné jako takové u odbavovací přepážky.

Pozn. 2: je nutno znát při objednávce hmotnost sportovního vybavení.

Cestovní třídy

Travel Service nabízí na krátkých a středních letech Economy Class, na vzdálených letech Economy Class a Business Class.

Nahoru