Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|65%|

Hotel El Nogal

La Escalona Tenerife Španělsko

K pláži 15000 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
El Nogal

+
=

Náš názor na hotel El Nogal
Podle 414 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 65% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

5 / 6
95 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu El Nogal

Hotel 5,3 / 6
Pokoje 5,4 / 6
Hotelový servis 5,2 / 6
Okolí hotelu 5,6 / 6
Stravování 5,6 / 6
Sport a zábava 5,5 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu El Nogal
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
319 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
El Nogal

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.

Umístění

Tento atraktivní země hotel se nachází v jižní části Tenerife práva prostřednictvím útesu (v nadmořské výšce 1000 m), v blízkosti Cañadas del Teide National Park. Odkazy na systém veřejné dopravy může být dosaženo během několika kroků od hotelu (300 m). Escalonas, s širokou nabídkou nákupních možností, stejně jako mnoho restaurací, různých barů, kaváren a živé zábavy příležitostí, se nachází v blízkosti hotelu. Pozvat pláž, s jeho okouzlující, tyrkysově modré moře, je asi 20 km od hotelu a může být snadno dosažitelná autem nebo s místní veřejnou dopravou, která je za rozumnou cenu. Letiště je asi 35 km daleko.

Vybavení

Tato malá, moderní země hotel se skládá celkem z 43 pokojů rozloží na 2 podlažích. Zařízení, které nabízí patří recepce (zavřeno v noci), čítárna s krbem a restaurace. Navíc, jsou prádelna nabízeny, stejně jako parkoviště a garáže.

Pokoje

Komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV (s hudebním kanálem), minibarem / ledničkou, klimatizací (centrálně regulovaným), pronájem bezpečné a ústřední topení. Každá z těchto vkusně zařízených pokojích také přichází s balkonem nebo terasou.

Sport / Zábava

Hostům je k dispozici bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Lázeňské zahrnuje 2 sauny, turecké lázně, studené vodní nádrže, hydro-masáže, pediluvium stejně jako masáže a ošetření těla. Navíc zákazníci, kteří mají masážní sprchou pro léčbu esenciálních olejů, tělo masážní sprchu a klasické relaxační místnost mají k dispozici.

Stravování

Snídaně mohou být vybrány z bufetu služby.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Opalovací studio/solárium
 Terasa na opalování
 Dětský bazén
 Vnitřní bazén
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
 Lehátka
 Slunečníky
 Vířivka 2
 Sauna
 Parní lázně
 Masáže
 Počet bazénů 2
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3.5
Informace o budově
 Počet dvoulůžkových pokojů 41
 Počet apartmá
 Rok výstavby 1999
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Počet pokojů (celkem) 42
Typ hotelu
 Venkovské sídlo
 Farma
Vybavení
 Lobby
 Bar(y)
 Herní místnost
 Restaurace 2
 Parkoviště
 Garáž
 Služby prádelny
 Konferenční místnost
 Kavárna
 Výtahy
 Pokojová služba
 Vstupní hala
 Hotelový trezor
 Klimatizace
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Minibar
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 TV
 Stereo
 Trezor
 Sprcha
 Balkón/terasa
Platba
 VISA
 MasterCard
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 Snídaňový bufet
Vzdálenosti
 Pláž 20000 m
 Restaurace 200 m
 Hromadná doprava 300 m
 Autobusová stanice 200 m
Informace o objektu
 PSČ 38614
 Telefon - rezervace 922726050
 Fax 922725853
 E-mail nogal@hotelnogal.com
 URL www.hotelnogal.com
 Telefon - hotel 922726009
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
El Nogal

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
El Nogal

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů