Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Catalonia Gardens

Salou Costa Dorada Španělsko

Dovolená do hotelu do Costa Dorada od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Costa Dorada

Obecný popis hotelu
Catalonia Gardens

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Stravování

Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.

Sport/zábava

Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Příjemné osvěžení nabízí v horkých dnech plavecký bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Pro aktivní hosty je v nabídce tenis (za poplatek). Apartmánový komplex nabízí svým hostům také animační program a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Pokoje mají koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pokoje mají kuchyňský kout a ledničku. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Koupelny mají sprchový kout a vanu. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení

Apartmánový komplex pochází z roku 1990. Komplex nabízí hostům celkem 400 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf, směnárna, restaurace, kavárna, bar a dětská herna. Je tady supermarket a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Restaurace 10 m
 Nákupy 10 m
 Hromadná doprava 10 m
 Bary/hospůdky 50 m
 Centrum města 1100 m
 Pláž 300 m
 Turistické centrum 300 m
Informace o budově
 Připojené budovy
 Rok výstavby 1990
 Počet poschodí - připojené budovy 6
 Počet poschodí - hlavní budova 6
 Počet pokojů (celkem) 400
 Zahrada (m²)
 Počet apartmánů 400
Typ hotelu
 Vesnice
 Apartmánový hotel
Platba
Pláž
 Lehátka
Vybavení
 Vstupní hala
 Směnárna
 Kavárna
 Výtahy
 Hotelový trezor
 Parkoviště
 Restaurace
 Obchody
 Malý supermarket
 Herní místnost
 Bar(y)
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2.5
 Kategorie (doporučená)
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Konečný úklid
 Trouba
 Dvojlůžko
 Bidet
 Vana
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Sprcha
 Koupelna
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Tenis
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
Dovolená Costa Dorada

Fotografie hotelu
Catalonia Gardens

Dovolená Costa Dorada

Počasí v oblasti hotelu
Catalonia Gardens

Počasí a kdy jet do Costa Dorada

  • Pobřeží Costa Dorada láká návštěvníky na příjemné středomořské klima s dlouhými, teplými léty a krátkými mírnými zimami. Region je neustále osvěžován mořským vánkem.
  • Léto je velmi horké, nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy průměrná teplotní maxima vyšplhají na 28oC a minima neklesnou pod 20oC. Déšť je během tohoto období velmi vzácný, snad jen v září můžete očekávat občasné bouřky. Léto je také typické jihovýchodními větry „garbi“, které snižují vlhkost a teploty se stávají snesitelnější. Slunce Vás bude doprovázet 9 – 10 hodin denně a teplota moře v srpnu vystupuje až k 24oC.
  • Jarní a podzimní měsíce jsou velice vhodné pro poznávání přírodních a historických krás Katalánie. Snad jen říjen může být vlhčí. Teplotní maxima se pohybují okolo 20oC a minima klesají těsně pod 15oC. Milovníci koupání se mohou v říjnu ještě osvěžit 20oC teplým mořem. Odměnou budou méně zaplněná letoviska i příjemnější ceny.
  • Zimy jsou chladné, ale zřídka mrazivé. Teplé mořské proudy zabraňují vzniku teplotních extrémů. Nejchladnější měsíc je leden s teplotami 6–7oC, zřídka se pohybují kolem bodu mrazu. Dešťové srážky jsou mírné. Toto pobřeží je také proslulé intenzivní modrou oblohou v zimních měsících, což způsobuje severovýchodní vítr „mistral“, který je v tomto období nejsilnější, vymetá oblohu a rozpouští mlhy.
  • Costa Dorada je skvělým cílem pro dovolenou v jakoukoli roční dobu. Samozřejmě, že hlavní sezóna je od června prakticky do října. Nejnabitějším měsícem je srpen, kdy se prázdniny kumulují s velkým množstvím letních festivalů a svátků. Ale i nejchladnější leden je stále centrem aktivity. Konají se např. slavnosti The Tres Thombs, což je významná přehlídka koní a vozatajů, která se koná v době svátku Svatého Antonína.
Index sezóny
Leden
13 °C
13 °C
Únor
14 °C
12 °C
Březen
16 °C
13 °C
Duben
18 °C
14 °C
Květen
21 °C
16 °C
Červen
25 °C
19 °C
Červenec
28 °C
22 °C
Srpen
28 °C
24 °C
Září
25 °C
22 °C
Říjen
21 °C
20 °C
Listopad
16 °C
16 °C
Prosinec
13 °C
14 °C