Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Adderley Hotel

Kapské Město Kapské Město Jihoafrická republika

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Obecný popis hotelu
Adderley Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Hotel se nachází v historickém konci hlavní dopravní tepnou v Kapském Městě, Adderley Street, a je to ideální místo pro obchodní cestující s obchodními zájmy ve městě, tak i pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet Kapské Město nejjemnější atrakcí pro volný čas.

Vybavení

Hotel má historických fasád s elegantním 21. století, interiéry luxusních a lze nejlépe popsat jako cool. Hotel zaujímá jedinečnou kombinaci rekonstruovaných historických budov (postavený v roce 1903) a 11-podlažní věž. Klimatizovaný zřízení funkce 24-hodinová recepce, výtah přístup, bar a restaurace. Kromě toho jsou k dispozici místnost a prádelna a parkoviště.

Pokoje

Design je moderní a prostorné. Povrchová úprava je teplé s přírodními materiály, což v interiérech, které jsou jemné a sofistikované s příležitostným splash barev. Každý apartmán má vlastní koupelnu s oddělenou vanou a sprchovým koutem, posezením a jídelním koutem, obchodní pracovní stanice, plně vybaveným kuchyňským koutem a minibarem. Hosté mohou sledovat satelitní / kabelová TV ve svém volném čase a být v kontaktu s přístupem na internet. Každý pokoj nabízí bezpečné. Klimatizace je možno samostatně regulovat.

Stravování

Snídaně, oběd, večeře a lehká jídla se podávají po celý den.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Vybavení
 Klimatizace
 Nonstop recepce
 Výtahy
 Bar(y)
 Restaurace
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Parkoviště
 Garáž
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Minibar
 Trezor
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Bezbariérový přístup
 Sprcha
 Koupelna
 Kuchyňský kout
 Vana
 Satelit/kabelová TV
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Terasa na opalování
Informace o objektu
 Hotelový řetězec RELAH
 Fax 00270214691944
 E-mail CRO@RELAIS.CO.ZA
 Telefon - hotel 00270214691900
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Adderley Hotel

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Adderley Hotel

Počasí a kdy jet Kapského Města

  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny