Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Velmi dobrý hotel|83%|

Adderley Hotel

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město

Hodnocení hotelu
Adderley Hotel

=
Náš názor na Adderley Hotel
Podle 20 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 83% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
5 / 6
20 recenzí
Podrobné hodnocení Adderley Hotel
Hotel 5 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 4 / 6
Okolí hotelu 6 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o Adderley Hotel
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami. Nejvíce jim vadilo úroveň a kvalitu stravování a omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
Dovolená Kapské Město
Obecný popis hotelu
Adderley Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Hotel se nachází v historickém konci hlavní dopravní tepnou v Kapském Městě, Adderley Street, a je to ideální místo pro obchodní cestující s obchodními zájmy ve městě, tak i pro turisty, kteří si chtějí vyzkoušet Kapské Město nejjemnější atrakcí pro volný čas.
Vybavení
Hotel má historických fasád s elegantním 21. století, interiéry luxusních a lze nejlépe popsat jako cool. Hotel zaujímá jedinečnou kombinaci rekonstruovaných historických budov (postavený v roce 1903) a 11-podlažní věž. Klimatizovaný zřízení funkce 24-hodinová recepce, výtah přístup, bar a restaurace. Kromě toho jsou k dispozici místnost a prádelna a parkoviště.
Pokoje
Design je moderní a prostorné. Povrchová úprava je teplé s přírodními materiály, což v interiérech, které jsou jemné a sofistikované s příležitostným splash barev. Každý apartmán má vlastní koupelnu s oddělenou vanou a sprchovým koutem, posezením a jídelním koutem, obchodní pracovní stanice, plně vybaveným kuchyňským koutem a minibarem. Hosté mohou sledovat satelitní / kabelová TV ve svém volném čase a být v kontaktu s přístupem na internet. Každý pokoj nabízí bezpečné. Klimatizace je možno samostatně regulovat.
Stravování
Snídaně, oběd, večeře a lehká jídla se podávají po celý den.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Vybavení
 Klimatizace
 Nonstop recepce
 Výtahy
 Bar(y)
 Restaurace
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Parkoviště
 Garáž
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Minibar
 Trezor
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Bezbariérový přístup
 Sprcha
 Koupelna
 Kuchyňský kout
 Vana
 Satelit/kabelová TV
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Terasa na opalování
Informace o objektu
 Hotelový řetězec RELAH
 Fax 00270214691944
 E-mail CRO@RELAIS.CO.ZA
 Telefon - hotel 00270214691900
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Adderley Hotel

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Adderley Hotel

Počasí a kdy jet Kapského Města
  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny