


Přesný popis hotelu najdete u termínů
Tento luxusní hotel leží uprostřed malebné okolí na 185 ha v Sonorské poušti. Phoenix letiště je 25 minut, zatímco ve středu Phoenix sám je 30 km od hotelu.
Postaven v roce 1929, tento klub resort se skládá z hlavní budovy a přístavba blok nabízí celkem 331 pokojů. K vybavení patří foyer, recepce, klimatizace, trezor, směnárna zařízení a šatny vedle výběr restaurací a konferenčních prostor. Kromě toho existuje velké lobby bar a kavárna k relaxaci a jejich pokoj a prádelna služeb využít. Tam je klub dětí 'pro mladší hosty a parkování je k dispozici pro ty, přijíždějící autem.
Prostorné, jsou adobe-styl Casitas kobercem a každý přijít s telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio, přístup na internet, půjčovna trezor, individuálně ovládat klimatizaci, topení, minibar, kávovar, žehlící zařízení a King-velké nebo dvojlůžko. Kromě toho, Casitas jsou en suite a mají fén. Nádherný výhled může být užil si v průběhu svěží zahrady, golfové hřiště, tenisové kurty nebo bazén z pokoje.
K dispozici jsou 2 velké bazény s snack bary ve venkovním areálu, stejně jako 54-ti jamkové golfové hřiště a 9 tenisové kurty (nasvícení k dispozici). Je možné navštívit health club, že funkce parní lázně, jacuzzi a řada lázeňských a lázeňských procedur.
American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou akceptovány.
Denní resort poplatky jsou zahrnuty v ceně.