Info
Info

XFTI

Obsah článku

XFTIlupa

Tento pořadatel je součástí  CK FTI Touristik, zaměřuje se především na dynamické nabídky této CK.  Cestovní kancelář Frosch Touristik (dále jen FTI Touristik) je 5. největším poskytovatelem zájezdů v Německu.

FTI je mateřskou společností cestovní kanceláře 5 vor Flug, ale také dalších specialistů – jednoho z největších zprostředkovatelů pronájmu automobilů v Německu DriveFTI, on-line portálu fly.de pro objednávání zájezdů, pořadatele jazykových zájezdů LAL Sprachreisen, TVG Touristik Vertriebsgesellschaft mbH, BigXtra, televizní stanice Sonnenklar.Tv a dalších.

Produkty prodává i pod značkou XFTI (jedná se o dynamické balíčky s výhodnými letenkami).
Po celém světě zaměstnává kolem 1200 pracovníků. Vedle hlavního sídla v Mnichově je FTI zastoupena také pobočkami v Rakousku, USA, Asii (Bangkok), na Maltě a dceřinou společností ve Švýcarsku.

Produkty od FTI prodává okolo 10 000 partnerských agentur po celém Německu. Jejich nabídka se vyznačuje především bohatým programem zájezdů. Realizují se pobytové dovolené, kulturní a městské zájezdy, zaoceánské plavby či jazykové pobyty. Podle přání zákazníků se nechají bez problému zařídit okružní cesty, ubytování, letenky do vzdálených destinací, výlety nebo svatební cesty.

S FTI se můžete podívat do všech významných turistických letovisek. Mezi ty nejoblíbenější blízké cíle patří Turecko, Španělsko, Řecko, Malta a Egypt. Ke vzdáleným destinacím patříDominikánská republika, Karibik, Mexiko, Blízký východ, Srí Lanka, Thajsko a Keňa. 

Pojištění

Cestovní kancelář FTI Touristik je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

Frosch Touristik GmbH
Landsberger Str. 88
80339 München
Deutschland

Hledej zájezd

 

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
64x
Spíše ano
13x
Spíše ne
5x
Ne
1x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
63x
Spíše ano
13x
Spíše ne
4x
Ne
2x
Nahoru