Info
Info

Airtours

Obsah článku

Airtourslupa

Žádné přání není nereálné

Německá cestovní kancelář Airtours patří pod společnost TUI a prezentuje se jako prodejce luxusních zájezdů do exotiky.

V hlavní nabídce jsou destinace jako Severní Amerika, Spojené arabské emiráty, Afrika, Indický oceán, Indonésie, Austrálie, Oceánie, ale i 5* hotely v Turecku nebo luxusní městské hotely ve Španělsku, Německu nebo Rakousku.

Airtours nabízí originální ubytování podle přání zákazníka. Na výběr je široká nabídka ubytování, od nejluxusnějších hotelů až po klidné bydlení v nedotčené přírodě.

Airtours má ve svém portfoliu i sportovní a wellness pobyty. Oblíbené jsou pobyty s jógou, a to hlavně na Baleárské ostrovy. Cestovní kancelář realizuje i zájezdy za dobrodružstvím či gastronomií. A to do Francouzské Polynésie po stopách filmu Vzpoura na Bounty, na ranč v americké Montaně, ale i do džungle nebo do továrny na čokoládu v Kostarice. Cestovní kancelář Airtours zprostředkovává pro své klienty i luxusní plavby do celého světa.

Každý zákazník při nákupu zájezdu nad 1000 € dostane luxusní dárek z e-shopu Darios. Stačí se zaregistrovat na www.airtours.darios.de a dárek mu bude doručen až domů.

Historie

Cestovní kancelář Airtours působí na poli luxusního cestování již od roku 1967. Věří, že nejvzácnější položkou na poli cestovního ruchu jsou úzké vztahy s hoteliéry a vytvoření parterské sítě sdružující nejlepší hotely a letecké společnosti. Bez nich by cestovní kancelář nemohla nabízet své jedinečné luxusní služby. Airtours rovněž pomáhá svým klientům realizovat konkrétní přání dle jejich individuálních požadavků.

Adresa

Airtours Service Team
Otto-Lilienthal-Straße 17
D-28199 Bremen

Telefon:
+49 (0) 511 567 86 190
+49 (0) 511 567 86 190
E-Mail: serviceteam@airtours.de

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od Airtours

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
15x
Spíše ano
2x
Spíše ne
0x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
15x
Spíše ano
2x
Spíše ne
0x
Ne
2x
Nahoru