Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Airtours

Obsah článku

Airtours

Žádné přání není nereálné

Německá cestovní kancelář Airtours patří pod společnost TUI a prezentuje se jako prodejce luxusních zájezdů do exotiky.

V hlavní nabídce jsou destinace jako Severní Amerika, Spojené arabské emiráty, Afrika, Indický oceán, Indonésie, Austrálie, Oceánie, ale i 5* hotely v Turecku nebo luxusní městské hotely ve Španělsku, Německu nebo Rakousku.

Airtours nabízí originální ubytování podle přání zákazníka. Na výběr je široká nabídka ubytování, od nejluxusnějších hotelů až po klidné bydlení v nedotčené přírodě.

Airtours má ve svém portfoliu i sportovní a wellness pobyty. Oblíbené jsou pobyty s jógou, a to hlavně na Baleárské ostrovy. Cestovní kancelář realizuje i zájezdy za dobrodružstvím či gastronomií. A to do Francouzské Polynésie po stopách filmu Vzpoura na Bounty, na ranč v americké Montaně, ale i do džungle nebo do továrny na čokoládu v Kostarice. Cestovní kancelář Airtours zprostředkovává pro své klienty i luxusní plavby do celého světa.

Každý zákazník při nákupu zájezdu nad 1000 € dostane luxusní dárek z e-shopu Darios. Stačí se zaregistrovat na www.airtours.darios.de a dárek mu bude doručen až domů.

Historie

Cestovní kancelář Airtours působí na poli luxusního cestování již od roku 1967. Věří, že nejvzácnější položkou na poli cestovního ruchu jsou úzké vztahy s hoteliéry a vytvoření parterské sítě sdružující nejlepší hotely a letecké společnosti. Bez nich by cestovní kancelář nemohla nabízet své jedinečné luxusní služby. Airtours rovněž pomáhá svým klientům realizovat konkrétní přání dle jejich individuálních požadavků.

Adresa

Airtours Service Team
Otto-Lilienthal-Straße 17
D-28199 Bremen

Telefon:
+49 (0) 511 567 86 190
+49 (0) 511 567 86 190
E-Mail: serviceteam@airtours.de

Hledej zájezd

Vyhledat nabídky od Airtours

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
13x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
13x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
2x
Fotogalerie