Info
Info

Unique World

Unique World logolupa

Na základě hojných zkušeností s náročným německým klientem pořádá CK Unique World kvalitní a propracované zájezdy do celého světa. Výborně zajistí jak zájezdy paušální, tak individuální cesty organizované na míru.
Cestovní kancelář Unique World vždy disponuje natolik bohatým kontingentem letenek a rozmanitých typů ubytování, aby mohla pružně reagovat na nejrůznější přání svých klientů. Právě spokojenost zákazníka a individuální a profesionální přístup ke každému klientu je primárním cílem a filosofií této cestovní kanceláře. Své pojetí pořádání zájezdů vyjadřuje společnost heslem „Vydařená dovolená není náhoda!“.
V širokém spektru nabídek cestovní kanceláře najdete vše od cenově nejvýhodnějších nabídek přes wellness či boutiqe hotely až po zájezdy do nejluxusnějších resortů, cesty vhodné pro rodiny, romantické pobyty nebo rozličné aktivní dovolené.
Unique World pořádá zájezdy nejen do destinací jako je Turecko či Maledivy, ale specializuje se také na netradiční destinace jako např. Tibet, Bhútán, Laos či Kambodža.

Zajímavosti

Specialitou cestovní kanceláře je mimo jiné i zaměření na tzv. „green tourism“, udržitelná turistika či agroturismus. Jde o uspokojení požadavků klienta při současné ochraně a rozvoji zdrojů, ochranu přírody a zlepšování blahobytu místních komunit. V rámci tohoto způsobu cestování a poznávání vybrané země se Unique World snaží klientům zprostředkovat co nejbližší vhled do místní kultury a původních tradic. Cestovatel takřka žije s místními společenstvími a autenticky s nimi zažívá jejich každodenní činnosti. Výsledkem by mělo být vzájemné poznávání a obohacení, zejména pak zachování kulturního dědictví. Navštívit takto můžete např. různé oblasti Thajska.

Pojištění

Cestovní kancelář Unique World je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny tourVERS Touristik Versicherungsservice GmbH, München.

Adresa

UNIQUE WORLD GMBH
Hauptstraße 67
D-25469 Halstenbek
Deutschland

Nahoru