Info
Info

Tropo – Opodo Tours

Tropo Logolupa

Mladá a dynamická cestovní kancelář Tropo, založená roku 2011, je dceřinou společností již velmi dobře zavedené německé cestovní kanceláře Opodo.

Tento nový touroperátor disponuje více než 100 miliony nabídek  - najdete zde zájezdy na nejoblíbenější pláže či městské pobyty v nejlákavějších metropolích, last minute, wellness pobyty aj. Tropo, tour operátor značky Opodo Tours GmbH, nabízí cenově snadno dostupné zájezdy i luxusní cesty. Cestovní kancelář nabízí speciální ceny zájezdů do klasických prázdninových destinací, jako je Španělsko, Turecko, Egypt, Itálie, Portugalsko či Řecko. Pravidelné sledování nabídek Tropo se vždy vyplatí!

Tropo si zakládá na individuálním přístupu k zákazníku a vysoké flexibilitě při tvoření zájezdových balíčků, plní tak veškeré nároky svých klientů. Cestovní kancelář spolupracuje s mnoha pořadateli a leteckými společnostmi, denně aktualizuje a vytváří mnoho kombinací letenek, ubytování, transferů a skutečně vynikajících průvodcovských služeb.

Cestovní kancelář prodává zájezdy do celé Evropy, Severní i Střední Ameriky, Spojených Arabských Emirátů, Thajska i Dominikánské republiky. Další destinace jsou v přípravě a budou brzy k dispozici. Z nabídky Tropo si vybere každý!

Pojištění

Cestovní kancelář je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

tropo GmbH
Mönckebergstraße 27
20095 Hamburg
Deutschland

Hledat nabídky

 

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
26x
Spíše ano
5x
Spíše ne
2x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
24x
Spíše ano
6x
Spíše ne
2x
Ne
0x
Nahoru