Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Travelix

TJAE

Cestovní kancelář Travelix (dříve Tjaereborg)  patří pod koncern Rewe Group. Celá skupina společně s dalšími pořadateli ITS Reisen, Jahn Reisen, Dertour, Meier´s Weltreisen a ADAC Reisen je třetí největší společností působící v oblasti cestovního ruchu v Německu.

Travelix se řadí k cenově nejatraktivnějším pořadatelům zájezdů v Německu. Výhodné slevy poskytuje jak za včasný nákup, tak i pro děti. Novinkou jsou individuální balíčky zájezdů sestavené podle denně aktuálních cen. Nabízí ubytování převážně ve 3 – 4 hvězdičkových hotelích, často je zařízeno stravování All-inclusive. Další služby nabízí v oblasti pronájmu automobilů, jež zajišťuje prostřednictvím Europcar. Tak jako ITS Reisen i Travelix přikládá velkou pozornost životnímu prostředí a jeho ochraně.

Hlavními turistickými cíli jsou nejoblíbenější země v oblasti Středomoří, např. Španělsko, Řecko, Turecko, Egypt, Kypr a Tunisko, z exoticky hlavně Dominikánská republika.

Historie

Cestovní kancelář Travelix působila původně pod názvem Tjaereborg, svým původem pochází z Dánska a byla pojmenovaná po dánském městečku. V roce 1950 uspořádal místní evangelický farář cestu do Španělska pro místní věřící, protože jiné CK nabízely velice drahé zájezdy. Po této zkušenosti se začal cestování více věnovat, pronajal si autobusy a organizoval další zájezdy, později také koupil letadla a založil leteckou společnost Sterling Airways. V sedmdesátých letech byla CK Tjaereborg největší ve Skandinávii, mohla poskytovat nízké ceny a získat si tak turistický trh.

Roku 1973 pronikla CK na německý trh pod názvem Tjaereborg Reisen GmbH Deutschland jako dceřiná společnost Tjaereborg Dänemark a začala zde zakládat své pobočky. První vznikla v Düsseldorfu, další v Hamburgu, Hannoveru a Berlíně. Po třech letech byl již Tjaereborg čtvrtým největším pořadatelem v Německu. Později vstoupil do vzájemné spolupráce s Jahn Reisen a od roku 2001 patří pod koncern REWE Group, který do dneška sídlí v Kolíně. V roce 2014 byla CK Tjaereborg byla přejmenována na CK Travelix.

Pojištění

Cestovní kancelář Travelix je pojištěna proti úpadku u DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

Travelix
Humboldtstraße 140
51149 Köln
Deutschland

Hledej zájezd

 

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
2x
Spíše ano
3x
Spíše ne
0x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
3x
Spíše ano
2x
Spíše ne
0x
Ne
0x