Info
Info

Öger Tours

Öger Tourslupa

Společnosti Öger Tours, att Touristik a Öger Türk Tur společně patří pod skupinu Öger Group, která se stala největším evropským poskytovatelem zájezdů do Turecka. Mezi německými pořadateli zájezdů se nachází Öger Group na 6. místě, v turistickém roce 2007/08 s ním vycestovalo kolem 1,5 milionů zákazníků, dosáhl obratu ve výši 773 milionů euro a zaměstnal 220 pracovníků v Německu a 3100 v Turecku. Nabídky prezentuje ve čtyřech katalozích, které kromě klasických pobytových zájezdů obsahují také speciální nabídky pro rodiny, last minute zájezdy, wellness pobyty, cestování za kulturou a zážitky nebo poznávací či sportovní zájezdy. Základním cílem cestovní kanceláře je vytvářet za přijatelné ceny dobrou kvalitu služeb a nabízet klientům během celé dovolené co nejlepší servis.

Cestovní kancelář Öger Tours je evropský specialista na Turecko. Vedle této země nabízí ještě další destinace, např. Egypt, Maltu, Kypr, Madeiru, Kubu, Dominikánskou republiku, Mexiko, Venezuelu, Spojené arabské emiráty, Keňu, Mauricius a Thajsko.

Historie

Roku 1969 založil Vural Öger společnost Öger Türk Tur, která poskytovala pouze letecké služby a to v první řadě pro Turky pracující v Německu. Rok 1982 se datuje jako vznik společnosti Öger Tours GmbH, která se stala průkopníkem prvních zájezdů z Německa do Turecka. Postupem času začala cestovní kancelář nabízet zájezdy i do jiných zemí jako Egypt, Tunisko, Kuba a Dominikánská republika. 12. července 2010 bylo oznámeno, že zakladatel Vural Öger prodává společnost Öger Tours společnosti Thomas Cook. Od této doby patří Öger Tours spolu s CK Neckermann Reisen a Bucher Reisen pod koncern skupiny Thomas Cook.

Pojištění

Cestovní kancelář Öger Tours je pojištěna proti úpadku u HanseMerkur Reiseversicherung AG.

Adresa

OFTlupa

ÖGER TOURS GmbH
Sportallee 4
22335 Hamburg
Deutschland

Thomas Cook GmbH a Thomas Cook Touristik GmbH museli 25. zaří 2019 podat žádost o insolvenční řízení. Bankrot byl také zahájen prostřednictvím Thomas Cook International AG se sídlem v Pfäffikon ve Švýcarsku. Pravidelné obchodní operace musely být zastaveny a veškerý prodej cestovních služeb z portfolia organizátorů Thomas Cook byl zastaven. To se týká také obchodních značek koncernu Thomas Cook, tudíž i Öger Tours.

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
664x
Spíše ano
103x
Spíše ne
22x
Ne
13x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
601x
Spíše ano
152x
Spíše ne
33x
Ne
11x
Nahoru