Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Neckermann Reisen

Neckermann Reisen

Cestovní kancelář Neckermann Reisen patří společně s cestovní kanceláří Bucher Reisen a leteckou společností Condor Flugdienst pod turistický koncern Thomas Cook AG. Značka Neckermann nese pověst skvělého poměru mezi výhodnou cenou a kvalitou služeb. Spolu s těmito značkami vytváří druhý největší turistický koncern v Německu i v Evropě.

Neckermann Reisen má své zastoupení také v Belgii, Nizozemsku, Rakousku, Polsku, České republice, Slovensku, Slovinsku a Maďarsku.

Cenově se Neckermann nachází na střední úrovni, ale vydává také speciální katalog s cenově zvlášť výhodnými nabídkami, kvalitou ručí mateřská společnost Thomas Cook. Nabídky zahrnují last minute a městské zájezdy, poznávací okružní cesty a plavby loděmi, wellness a sportovní pobyty (zaměřené na golf, surfing, zimní sporty), hotely pro rodiny a mladé lidi.

Zpočátku se cestovní kancelář specializovala pouze na zájezdy do Středomoří, např. Baleárské a Kanárské ostrovy, Turecko, Řecko, ale nyní jsou nabídky rozšířeny také do nejkrásnějších exotických destinací, např. Srí Lanka, Seychely, Mauricius, Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Spojené arabské emiráty, Keňa a další.

Historie

Josef Neckermann, úspěšný podnikatel v oblasti zásilkového obchodu (Neckermann Versand AG), se rozhodl rozšířit svoje podnikatelské aktivity také na cestování. První prospekt s nabídkou zájezdů vytvořil jako přílohu ke svému zásilkovému katalogu. S leteckou společností Condor uskutečnil zájezdy do Španělska, Tuniska, Rumunska a Jugoslávie. V roce 1964 založil za účelem rozšíření cestovního odvětví dceřiný podnik pod jménem Neckermann und Reisen GmbH & Co (NUR Touristik).

Neckermann přišel s novými myšlenkami aktivní dovolené – lyžařské a plachetní školy. Největšího obratu dosáhl v sezóně 1973/74. Po době úspěchů, velkém nárůstu obratu i nových klientů však přišla doba krize a finančních potíží. Neckermann musel v roce 1975 svůj koncern (zásilkový obchod včetně odvětví turistiky) prodat společnosti Karstadt AG.

1978 získal NUR vedoucí postavení na trhu v cestování na Dálný východ. V tomtéž roce byla založena dceřiná společnost v Belgii Neckermann Vliegreizen. Roku 1984 prodal zahraniční podíly rakouské společnosti Neckermann Österreich. V dalším roce se NUR Touristic podařilo uzavřít nejlepší obchody ve své historii. Počet cestujících vzrostl na 1 milion a obrat činil 1,43 miliardy marek.

Bezprostředně po sjednocení Německa otevřel NUR Touristic 14 poboček v devíti spolkových zemích a hlavním sídlem firmy ustanovil Oberursel. V roce 1994 získal do skupiny dalšího německého pořadatele Bucher Reisen. NUR Touristik se rozšířil také do východní Evropy, kde vznikl Neckermann Polska. Roku 1997 se stal podnik součástí turistického koncernu C & N Touristic AG. V roce 2001 převzal tuto společnost britský koncern Thomas Cook Holdings Ltd. a následně se přejmenoval na Thomas Cook AG.

2007 Thomas Cook koupil cestovní kancelář travel plus s. r. o. a vznikl Neckermann Česká republika

Dnes je i nadále Neckermann Reisen považován za nejznámější značku v oblasti cestování v Německu.

Pojištění

Cestovní kancelář Neckermann Reisen je pojištěna proti úpadku u Zurich Insurance plc Niederlassung für Deutschland.

Adresa

Neckermann Reisen
Thomas-Cook-Platz 1
61440 Oberursel
Deutschland

pokud cestujete s Thomas Cook Group, zde si můžete ověřit lety a transféry:
http://traveller.thomascookincoming.com/#/landing/

Thomas Cook GmbH a Thomas Cook Touristik GmbH museli 25. zaří 2019 podat žádost o insolvenční řízení. Bankrot byl také zahájen prostřednictvím Thomas Cook International AG se sídlem v Pfäffikon ve Švýcarsku. Pravidelné obchodní operace musely být zastaveny a veškerý prodej cestovních služeb z portfolia organizátorů Thomas Cook byl zastaven. To se týká také obchodních značek koncernu Thomas Cook, tudíž i Neckermann Reisen.

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
2881x
Spíše ano
486x
Spíše ne
91x
Ne
44x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
2651x
Spíše ano
680x
Spíše ne
104x
Ne
50x