Info
Info

JT Touristik

JT Touristik logolupa

JT Touristik je dynamickou cestovní kanceláří se sídlem v německém Berlíně. V minulém roce zaznamenala změnu majitele a nyní je součástí silné finanční skupiny Lidl Digital International GmbH.

Denně aktualizuje ceny pečlivě sestavovaných nabídek, mezi nimiž najdete jak linkové, charterové či nízkonákladové lety, tak nejrůznější balíčky služeb či populární last minute a paušální zájezdy do více než 135 destinací světa. Specializací společnosti je pořádání zájezdů do Spojených arabských emirátů, do Egypta, Itálie, Španělska či Turecka, ale i jižní a jihovýchodní Asie
Cestovní kancelář Just Travel je proslulá zaměřením na kvalitu svých produktů. Nabízené ubytování či balíčky služeb vždy osobně prověřuje a zkoumá tým vyškolených profesionálů. Společnost velmi dbá na to, aby popis a fotografie hotelu v online brožurách odpovídal skutečnosti, zaměřuje se také na reference svých zákazníků.

Historie

Cestovní kancelář Just Travel byla založena roku 2008, a to Jasmine Taylor, jež byla, jako jedna z mála žen v oblasti cestovního ruchu, i generální ředitelkou společnosti. Od roku 2009 do roku 2017 byla JT Touristik registropvanou společností se sídlem v Berlíně. V září 2017 podala JT Touristik žádost o zahájení  insolvenčního  řízení. V prosinci tohoto operátora koupila skupina Lidl International GmbH & Co. KG

Just Travel je členem Německé cestovní asciace (DRV) a členem Asociace pro propagaci otevřeného turistického datového standartu (OTDS)

 

Pojištění

Cestovní kancelář JT Touristik je řádně pojištěna proti úpadku u :

Zurich Insurance plc Niederlassung fur Deutschland, Solmstrasse 27-37, 60486 Frankfurt

Certifikát pojištěnílupa

Adresa

JT Touristik
Spreetalallee 1 / Ecke Spandauer Damm 212 (am Ruhwald Park)
14050 Berlin (Westend)
Deutschland

generální partner:

Lidl Digital International Beteiligungs-GmbH

Stiftbegstr. 1

74172 Neckarsulm

www.jt.de

Katalogy

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
171x
Spíše ano
59x
Spíše ne
19x
Ne
12x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
171x
Spíše ano
60x
Spíše ne
19x
Ne
11x
Nahoru