Info
Info

ITT

Logo ITTlupa

Společnost ITT (Internet Tele Touristik) nabízí v první řadě zájezdy do Turecka, kde si již stihla vybudovat dobré kontakty na hotely a agentury, které se o její zákazníky na místě starají. Cestovní kancelář ITT ale kromě toho nabízí také samozřejmě ještě celou řadu zájezdů do různých měst i turistických oblastí po celém světě a také zájezdy last minute.

V souladu s trendy moderního cestování, pro něž je charakteristická především větší flexibilita, přišla ITT navíc i s nabídkou jednotlivých prvků ("stavebních kamenů") zájezdů, které mohou zákazníci samostatně nakupovat nebo libovolně kombinovat. Existují tedy oddělené kategorie ITT Flug Pur (pouze lety), ITT Hotel Pur (jen ubytování na hotelu), ITT Family Pur (prázdninové balíčky vytvořené přímo pro rodiny), ITT Welness Pur, ITT Car Pur (nabídka aut k zapůjčení) nebo ITT Ausflüge Pur (obsahující poznávací výletní cesty v určité destinaci).

V případě jakýchkoli problémů se zákazníci společnosti ITT mohou 24 hodin denně obrátit na horkou zákaznickou linku.

Historie

Firma ITT existuje od roku 1996. Revoluci v nabídce - možnost objednání pouze jednotlivých služeb jako Reise-Bausteine - přinesl rok 2006.

Pojištění

Cestovní kancelář ITT je pojištěna proti úpadku u společnosti Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

ITT Ferien Pur
Oststrasse 115
40210 Duesseldorf
Deutschland

Hledej zájezd

 

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
108x
Spíše ano
23x
Spíše ne
9x
Ne
7x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
106x
Spíše ano
30x
Spíše ne
6x
Ne
7x
Nahoru