Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Holiday & Co. Reisen

Holiday & Co. Reisen

Cestovní kancelář Holiday & Co. Reisen patří k mladým, ale díky tomu i flexibilním a levným podnikům v oblasti cestovního ruchu.

Vedle leteckých zájezdů nabízí okružní cesty, automobilové a městské zájezdy. Pro klienty s vysokými nároky může z širokého výběru nabídnout 5 hvězdičkové luxusní hotely, ale počítá také s rodinami a jejich požadavky na hotel se zázemím pro děti a dětskými slevami. Dále poskytuje last minute zájezdy a slevy za včasnou rezervaci. Dopravu zajišťuje renomovanými německými leteckými společnostmi. CK se vyznačuje orientací na přání zákazníků, intenzivní poradenskou činností a neustálou optimalizací nákladů.

Mezi turistické cíle CK patří klasické destinace ve Středomoří, např. Egypt, Tunisko, Španělsko, Itálie, ale také Rakousko a Německo nebo exotické destinace.

Pojištění

Cestovní kancelář Holiday & Co. Reisen je pojištěna proti úpadku u HanseMerkur Reiseversicherung AG zprostředkované společností tourVERS.

Adresa

Holiday & Co. Reisen GmbH
Bockenheimer Anlage 11
60322 Frankfurt
Deutschland

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
3x
Spíše ano
2x
Spíše ne
0x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
2x
Spíše ano
3x
Spíše ne
0x
Ne
3x