Info
Info

Gulet

Guletlupa

Rakouská cestovní kancelář Gulet Touristik je součástí cestovní kanceláře TUI, jedné z nejúspěšnějších  společností v oblasti cestovního ruchu. Gulet se považuje za experta především v plnění dovolenkových tužeb pro domácí Rakušany. Klienty láká na nejlepší cenu, dokonce s garancí vrácení rozdílu ceny, pokud se ve stejný den objeví levnější totožná nabídka v jiné německé nebo rakouské cestovní kanceláři.    

Nabízí dovolenou ve všech žádaných světových dovolenkových destinacích, jako jsou Egypt, Dominikánská republika, Řecko, Jamajka, Keňa, Kuba, Maledivy, Maroko, Mauritius, Seychely, Španělsko, Srí Lanka, Tunisko,Turecko, Spojené Arabské  Emiráty či Kypr. Hotely do svých katalogů vyhledávají velmi pečlivě, některé v roce 2013 dostaly ocenění Holiday Check Award. Přesto prioritou zůstává Středomoří s vícehvězdičkovými hotely, kde nabízí dobrý poměr kvality a ceny hlavně v oblasti klubových a rodinných zájezdů.       

Specialitou CK Gulet Touristik je hotelová síť „Bllue Collection“, kde hotely této kolekce nabízejí kvalitní hotely wellness, fitness, luxusní restaurace a dětský klub s profesionální péčí. Pro klienty, kteří chtějí zažít luxusní klubovou dovolenou, je připraven klub „Magic Life“, 14 hotelových komplexů s nadstandartními službami jako je potápění nebo golf.

A odkud můžete do své oblíbené destinace vyrazit? Samozřejmě ze všech největších rakouských letišť – Vídeň, Graz, Innsbruck, Klagenfurt, Linec, Salzburg a německých letišť – především z Mnichova a Fridrichshafenu. Gulet nabízí službu RAIL and FLY, což je doprava zdarma vlaky Rakouských spolkových drah po rakouském území nebo vlaky Deutsche Bahn na území Německa.

Historie

Rakouská cestovní kancelář Gulet Touristik byla založena v roce 1987 a od roku 1996 je součástí cestovní kanceláře TUI.

Pojištění

Cestovní kancelář Gulet Touristik je pojištěna proti úpadku u DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

TUI Austria Holding GmbH
Gület Touristik 
Heiligenstädter Straße 31
A-1190 Wien 15
Österreich

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
45x
Spíše ano
7x
Spíše ne
2x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
44x
Spíše ano
7x
Spíše ne
2x
Ne
0x
Nahoru