Info
Info

FIT Reisen

FIT Reisen logolupa

Fit Reisen je jednou z největších cestovních kanceláří zaměřených na wellness, zdravotní či relaxační a jiné pobyty.  Vedoucí postavení Fit Reisen v této oblasti trhu je založeno na mnohaleté tradici a špičkové úrovni služeb.  Cestovní kancelář vznikala již před 35 lety, od té doby stále pracuje na rozšíření a zdokonalení své nabídky.  Dnes je Fit Reisen specialistou na více než 1200 rozličných zdravotních a relaxačních programů ve 193 destinacích v 36 zemích světa.

Fit Reisen je cestovní kanceláří pro ty, kdo se o sebe chtějí starat, a svému tělu poskytnout tu nejlepší možnou péči. Chcete-li se nechat hýčkat odborníky, odpočívat v termálních lázních či bahenních koupelích nebo pečovat během beauty a anti-aging pobytů o vnitřní pohodu a krásnou vizáž, pak je pro Vás Fit Reisen tou nejlepší volbou. Pokud byste si však přáli relaxovat aktivně při poznávacím zájezdu nebo skloubit relaxační pobyt s aktivním sportem, i pak si zde vyberete tu pravou dovolenou.

Cestovní kancelář nabízí širokou škálu nejrůznějších zájezdů a pobytů pečlivě připravených klientům na míru. Najdete zde mnoho programů v rámci celkové léčebné a lázeňské péče o tělo, jako jsou nejrůznější typy koupelí, masáží a cvičení, ale i detoxikační, redukční a antistresové kúry. Ať už si vyberete cokoli v množství wellness pobytů, zvolíte zájezd za ayurvédou na Srí Lanku nebo navštívíte v rámci poznávacích zájezdů s Fit Reisen třeba Nepál, vždy budete spokojeni. Odborně školení zaměstnanci této cestovní kanceláře se totiž řídí heslem, že nejdůležitějším cílem a zároveň i nejlepší reklamou je vždy spokojený zákazník. Pracovníci Fit Reisen jsou skutečně nadšení profesionálové, kteří produkty své společnosti dokonale znají a ke klientům přistupují velmi ochotně a individuálně.

Cestovní kancelář nabízí pobyty ve vybraných komplexech celé Evropy (vyberete si i v Čechách, Německu, Maďarsku, Francii, Řecku apod.); navštívit s Fit Reisen však můžete i klasické destinace jako je Tunisko, Spojené Arabské Emiráty, Israel, Jordánsko či Omán, nebo poznávat exotické oblasti Asie a Indického oceánu..

Fit Reisen je zastáncem trvale udržitelného cestovního ruchu, který spolupracuje s ekologicky smýšlejícími partnery a podporuje aktivní spoluúčast místních subjektů na činnosti cestovní kanceláře v jednotlivých regionech.

Pojištění

Cestovní kancelář FIT Reisen je řádně pojištěna proti úpadku u Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

FIT Gesellschaft für gesundes Reisen mbH
Ravensteinstr. 2
60385 Frankfurt
Deutschland

Hledej zájezd

 

Nahoru