Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Discount Travel

discount travel logo

Cestovní kancelář Discount Travel je součástí sesterské skupiny Travel Leisure TUI a stoprocentní dceřinou společností předního prodejce zájezdů na německém trhu, cestovní kanceláře TUI.
Discount Travel nabízí perfektní zajištění cestovních služeb, včetně podrobných informací o zajímavých zemích, městech a destinacích.
Společnost se soustředí zejména na prodej nízkonákladových letenek, ubytování a dalších souvisejících služeb, a to za výborné ceny. Samozřejmostí je dostupnost zájezdů v podobě all inclusive balíčků, last minute či skupinových cest. Devizou Discount Travel jsou zájezdy do hlavních i jiných zajímavých měst Evropy, Ameriky, Asie i Afriky. Rozsáhlá je také nabídka pobytových zájezdů, kdy si nabídku pro Vás nejvhodnější vyberete podle preferovaných aktivit, ať už jde o koupání, wellness, aktivní trávení dovolené, nebo romantický pobyt.

Pojištění

Cestovní kancelář Discount Travel je řádně pojištěna proti úpadku u
vzájemného pojišťovacího spolku pro zabezpečení zájezdů DRS - Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

discount travel
TUI Leisure airport sales GmbH
Karl-Wiechert-Allee 57
D-30625 Hannover
Deutschland

Katalogy

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
182x
Spíše ano
42x
Spíše ne
14x
Ne
3x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
158x
Spíše ano
68x
Spíše ne
13x
Ne
1x