Info
Info

DETUR

DETUR Austrialupa

Rakouská cestovní kancelář DETUR, která sídlí ve Vídni, začala působit jako malá ambiciózní cestovní kancelář v Turecku a dnes patří k významným poskytovatelům dovolené v Evropě. V Rakousku působí od léta 2014. Láká na vysokou úroveň služeb, renomované letecké společnosti, vybrané hotely a kvalifikované delegáty v místě.

Mezi hlavní destinace patří Turecko, Řecko, Tunisko a Egypt. Od roku 2015 má v nabídce několik hotelů s rodinnými kluby, kde vychází vstříct nejen dětem, ale i rodičům. V nabídce jsou prostorné rodinné pokoje, dětská hřiště, dětské bazény, blízká pláž, dětské kluby, zdarma postýlky apod.

Detur má nasmlouváno více jak 160 hotelů, mezi partnery patří letečtí dopravci NIKI, Austrian, Turkish Airlines nebo Tunisair.

Historie

Kariéra cestovní kanceláře Detur začala koncem devadesátých let 20. století v Turecku, kde působila jako malá ambiciózní společnost. V roce 1998 vstoupila na trh v severských zemích Finsku, Norsku a Švédsku a v roce 2011 v Dánsku.

Na trh v Rakousku vstoupila v létě roku 2014 jako specialista na destinace v Turecku, Řecku, Tunisku a Egyptě.

Pojištění

Cestovní kancelář DETOUR je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Zurich Versicherung Österreich.

Adresa

DETUR Austria GmbH                                                                                                                                      Grünbergstraße 15/Stiege 1/5. Stock
A-1120 Wien
Österreich

Hledej zájezd

 
Nahoru