Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Bucher Reisen

Bucher Reisen

Cestovní kancelář Bucher Reisen patří společně s cestovními kancelářemi Thomas Cook Reisen, Neckermann Reisen a leteckou společností Condor Flugdienst pod německo-britský turistický koncern Thomas Cook AG.

Mateřská společnost Thomas Cook garantuje kvalitní služby i při nízkých cenách. Také zkušenosti delegátů a péče o klienty v místě dovolené přejímá od Thomase Cooka. Pořádá 80 % letů společně se svým obchodním partnerem – leteckou společností Condor Flugdienst.

Bucher Reisen se specializuje především na last minute dovolené. Z volných kapacit letadel a hotelů sestavuje nové balíčky zájezdů. Denně nabízí v on-line databázi až čtyři miliony zájezdů do destinací po celém světě. Tím se dostává do popředí mezi německými společnostmi v této žádané kategorii. Ročně s Bucher Reisen vycestuje kolem půl milionu turistů. S last minute nabídkami až měsíc před odletem je možné ušetřit 50 % oproti srovnatelným katalogovým cenám. Tím se Bucher stává nejen konkurenceschopným, ale také atraktivním především pro rodiny a mladé lidi, kteří se musí dívat na cenu.

V nabídce se vyskytují blízké turistické destinace jako Baleárské a Kanárské ostrovy, Řecko, Turecko, Egypt a Tunisko, ale také vzdálené cíle v Karibiku a Indickém oceánu.

Historie

Společnost byla založena v roce 1990, o čtyři roky později vstoupila do skupiny NUR Touristic a roku 1997 se stala součástí turistického koncernu C & N Touristic AG. Od roku 2001 až do současnosti patří pod koncern Thomas Cook AG.

Pojištění

Cestovní kancelář Bucher Reisen je pojištěna proti úpadku u Zurich Insurance plc Niederlassung für Deutschland.

Adresa

Bucher Reisen GmbH
Düsseldorfer Str. 83
40667 Meerbusch
Deutschland

pokud cestujete s Thomas Cook Group, zde si můžete ověřit lety a transféry:
http://traveller.thomascookincoming.com/#/landing/

Thomas Cook GmbH a Thomas Cook Touristik GmbH museli 25. zaří 2019 podat žádost o insolvenční řízení. Bankrot byl také zahájen prostřednictvím Thomas Cook International AG se sídlem v Pfäffikon ve Švýcarsku. Pravidelné obchodní operace musely být zastaveny a veškerý prodej cestovních služeb z portfolia organizátorů Thomas Cook byl zastaven. To se týká také obchodních značek koncernu Thomas Cook, tudíž i Bucher Reisen.

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
1741x
Spíše ano
325x
Spíše ne
45x
Ne
46x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
1582x
Spíše ano
460x
Spíše ne
75x
Ne
43x