Info
Info

Bucher Reisen

Bucher Reisenlupa

Cestovní kancelář Bucher Reisen patří společně s cestovními kancelářemi Thomas Cook Reisen, Neckermann Reisen a leteckou společností Condor Flugdienst pod německo-britský turistický koncern Thomas Cook AG.

Mateřská společnost Thomas Cook garantuje kvalitní služby i při nízkých cenách. Také zkušenosti delegátů a péče o klienty v místě dovolené přejímá od Thomase Cooka. Pořádá 80 % letů společně se svým obchodním partnerem – leteckou společností Condor Flugdienst.

Bucher Reisen se specializuje především na last minute dovolené. Z volných kapacit letadel a hotelů sestavuje nové balíčky zájezdů. Denně nabízí v on-line databázi až čtyři miliony zájezdů do destinací po celém světě. Tím se dostává do popředí mezi německými společnostmi v této žádané kategorii. Ročně s Bucher Reisen vycestuje kolem půl milionu turistů. S last minute nabídkami až měsíc před odletem je možné ušetřit 50 % oproti srovnatelným katalogovým cenám. Tím se Bucher stává nejen konkurenceschopným, ale také atraktivním především pro rodiny a mladé lidi, kteří se musí dívat na cenu.

V nabídce se vyskytují blízké turistické destinace jako Baleárské a Kanárské ostrovy, Řecko, Turecko, Egypt a Tunisko, ale také vzdálené cíle v Karibiku a Indickém oceánu.

Historie

Společnost byla založena v roce 1990, o čtyři roky později vstoupila do skupiny NUR Touristic a roku 1997 se stala součástí turistického koncernu C & N Touristic AG. Od roku 2001 až do současnosti patří pod koncern Thomas Cook AG.

Pojištění

Cestovní kancelář Bucher Reisen je pojištěna proti úpadku u Zurich Insurance plc Niederlassung für Deutschland.

Adresa

Bucher Reisen GmbH
Düsseldorfer Str. 83
40667 Meerbusch
Deutschland

pokud cestujete s Thomas Cook Group, zde si můžete ověřit lety a transféry:
http://traveller.thomascookincoming.com/#/landing/

Thomas Cook GmbH a Thomas Cook Touristik GmbH museli 25. zaří 2019 podat žádost o insolvenční řízení. Bankrot byl také zahájen prostřednictvím Thomas Cook International AG se sídlem v Pfäffikon ve Švýcarsku. Pravidelné obchodní operace musely být zastaveny a veškerý prodej cestovních služeb z portfolia organizátorů Thomas Cook byl zastaven. To se týká také obchodních značek koncernu Thomas Cook, tudíž i Bucher Reisen.

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
1742x
Spíše ano
325x
Spíše ne
45x
Ne
46x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
1583x
Spíše ano
460x
Spíše ne
75x
Ne
43x
Nahoru