Info
Info

Bigxtra

BigXtralupa

BigXtra je v současné době jednou z největších společností v přímém prodeji zájezdů koncovým zákazníkům. Sídlí v Mnichově a zaměstnává kolem 100 zkušených pracovníků.

Společnost prodává své cestovní produkty po celém Německu prostřednictvím různých distribučních kanálů. Na prodeji zájezdů se podílí partnerské společnosti, cestovní agentury, publikace a internet. Významným distribučním kanálem je také televizní stanice sonnenklar.TV, jejíž studio sídlí v Ludwigsburgu.

Zaměřuje se na last minute zájezdy a vedle klasických leteckých zájezdů také nabízí rodinné dovolené, okružní cesty, mořské nebo říční plavby lodí, zážitkové, městské a wellness pobyty či možnost ubytování s vlastní dopravou.

Nabídky zájezdů zahrnují destinace po celém světě. Mezi nejčastější patří lokality ve Středomoří, např. Turecko, Malta, Egypt, Itálie, z exotických cílů jsou nejnavštěvovanější S.A.E. a Thajsko.

Historie

Cestovní kancelář BigXtra byla založena v roce 2001 jako pořadatel levných zájezdů. V roce 2006 začala spolupracovat s televizní stanicí sonnenklar.TV, spojila se se specialistou pro seniorské pobyty Monorama a koncernem FTI.

Pojištění

Cestovní kancelář BigXtra je pojištěna proti úpadku u Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH.

Adresa

BigXtra Touristik GmbH
Landsberger Strasse 304
80687 München
Německo

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
209x
Spíše ano
36x
Spíše ne
6x
Ne
7x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
176x
Spíše ano
65x
Spíše ne
10x
Ne
8x
Nahoru