Info
Info

Ameropa

Ameropalupa

Cestovní kancelář Ameropa Reisen je stoprocentní dceřinou společností Německých drah (Deutsche Bahn).

Své zájezdy prodává také v Rakousku, kde založila svoji pobočku.

Cestovní kancelář se orientuje na cesty vlakem a autem. Je specialistou pro krátkodobé dovolené a zaujímá vedoucí pozici na trhu v oblasti vlakových zájezdů po Německu a vlakových zážitkových cest po celém světě. Dále nabízí plavby lodí po evropských řekách, aktivní dovolenou (cyklo a pěší turistika), zájezdy na sportovní utkání, výstavy, kulturní a jiné akce nebo last minute nabídky. Výhoda této CK spočívá ve stále rostoucí struktuře nabídky, vysoké flexibilitě zájezdů přizpůsobené přáním zákazníků. Komfortní vlaky splňují požadavky spolehlivé, rychlé a cenově výhodné dopravy.

Větší část cestujících se rozhoduje pro městské zájezdy, z nichž nejvýznamnějšími cíli jsou německé metropole Berlín, Hamburk, Mnichov, Drážďany, Kolín a Lipsko, v zahraničí Paříž a Vídeň. Další cesty směřují do Alp nebo k moři. Vedle Německa jsou nejdůležitějšími destinacemi Rakousko, Francie a Švýcarsko.

Historie

Cestovní kancelář Ameropa vznikla v roce 1951. Původní záměr byl orientovaný na americké zákazníky cestující do Evropy, ale postupem času rozšířila nabídku pro domácí zákazníky cestující do sousedních zemí. Brzy se stala největším pořadatelem vlakových zájezdů. V roce 1993 převzala společnost Deutsche Bahn AG veškeré obchodní podíly této cestovní kanceláře. Po neustálém růstu, rozšiřování slevových programů a nabídek získala Ameropa značku Frantour, která nese označení největšího specialisty na cesty do Francie. V roce 2002 začal fungovat on-line rezervační systém. V dalších letech rozšířila Ameropa prodej do Rakouska, zavedla slevy za včasný nákup a rozšířila škálu zájezdů o wellness pobyty, ekologické cesty a cesty do nejkrásnějších vinařských regionů.

Pojištění

Cestovní kancelář Ameropa je pojištěna proti úpadku u Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

Ameropa Reisen GmbH
Hewlett Packard Straße 4
61352 Bad Homburg
Deutschland

Hledej

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
69x
Spíše ano
12x
Spíše ne
1x
Ne
1x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
64x
Spíše ano
16x
Spíše ne
1x
Ne
0x
Nahoru