Info
Info

ALDIANA

Logo Aldianalupa

Společnost Aldiana je jedním z největších evropských poskytovatelů tzv. klubové dovolené. Při ní nabízí cestovní kancelář svým klientům nejen stravování all inclusive, ale i řadu aktivit pro volný čas, takže turisté vůbec nemusejí opouštět konkrétní zařízení cestovní kanceláře. Aldiana navíc ve svých resortech nabízí i bohatý program pro děti, o které se zaměstnanci jednotlivých klubů bezplatně starají od 9 do 21 hodin. Všechna zařízení Aldiany mají bohatou nabídku sportů (včetně fitness center a - podle polohy zařízení - vodních nebo zimních sportů) i wellness. Specialitou je spolupráce s osobnostmi sportu (např. tenistou Michaelem Stichem), se známými kuchaři i televizními hvězdami, s nimiž se zákazníci společnosti Aldiana mohou na dovolené potkat nebo i trénovat. Nabídka stravy je samozřejmě vždy dána tím, co je pro příslušný region typické. Svou povahou je klubová dovolená se společností Aldiana zvlášť vhodná k navazování přátelství či setkávání s přáteli.

Aldiana disponuje nyní 11 zařízeními. Kromě Německa a Rakouska leží v oblasti Středomoří (Španělsko, Tunisko, Kypr, Turecko), na Fuerteventuře a v Egyptě u Rudého moře. Společnost plánuje i stavbu dalších v Řecku, na Baleárských ostrovech, v Itálii a v Karibiku.

Ve společnosti Aldiana vlastní 75% podíl španělský investor Grupo Santana Cazorla. Do roku 2005 byla 100% vlastníkem společnost Thomas Cook.

Historie

Počátky Aldiany sahají do roku 1973 do Senegalu (název údajně znamená v řeči Senegalců "ráj"), kde vzniklo její první zařízení. Až téměř po deseti letech k němu přibylo další - na Fuerteventuře, později v Itálii, Řecku a Tunisku. Krize přišla na přelomu tisíciletí. Aldiana nicméně prošla modernizací, změnila většinového vlastníka a dnes opět expanduje.

Pojištění

Aldiana je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali Versicherung AG.

Adresa

Aldiana GmbH
Zimmersmühlenweg 55
61440 Oberursel
Deutschland

pokud cestujete s Thomas Cook Group, zde si můžete ověřit lety a transféry:
http://traveller.thomascookincoming.com/#/landing/

Hledej zájezd

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
0x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
0x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
0x
Nahoru