Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

ALDIANA

Logo Aldiana

Společnost Aldiana je jedním z největších evropských poskytovatelů tzv. klubové dovolené. Při ní nabízí cestovní kancelář svým klientům nejen stravování all inclusive, ale i řadu aktivit pro volný čas, takže turisté vůbec nemusejí opouštět konkrétní zařízení cestovní kanceláře. Aldiana navíc ve svých resortech nabízí i bohatý program pro děti, o které se zaměstnanci jednotlivých klubů bezplatně starají od 9 do 21 hodin. Všechna zařízení Aldiany mají bohatou nabídku sportů (včetně fitness center a - podle polohy zařízení - vodních nebo zimních sportů) i wellness. Specialitou je spolupráce s osobnostmi sportu (např. tenistou Michaelem Stichem), se známými kuchaři i televizními hvězdami, s nimiž se zákazníci společnosti Aldiana mohou na dovolené potkat nebo i trénovat. Nabídka stravy je samozřejmě vždy dána tím, co je pro příslušný region typické. Svou povahou je klubová dovolená se společností Aldiana zvlášť vhodná k navazování přátelství či setkávání s přáteli.

Aldiana disponuje nyní 11 zařízeními. Kromě Německa a Rakouska leží v oblasti Středomoří (Španělsko, Tunisko, Kypr, Turecko), na Fuerteventuře a v Egyptě u Rudého moře. Společnost plánuje i stavbu dalších v Řecku, na Baleárských ostrovech, v Itálii a v Karibiku.

Ve společnosti Aldiana vlastní 75% podíl španělský investor Grupo Santana Cazorla. Do roku 2005 byla 100% vlastníkem společnost Thomas Cook.

Historie

Počátky Aldiany sahají do roku 1973 do Senegalu (název údajně znamená v řeči Senegalců "ráj"), kde vzniklo její první zařízení. Až téměř po deseti letech k němu přibylo další - na Fuerteventuře, později v Itálii, Řecku a Tunisku. Krize přišla na přelomu tisíciletí. Aldiana nicméně prošla modernizací, změnila většinového vlastníka a dnes opět expanduje.

Pojištění

Aldiana je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali Versicherung AG.

Adresa

Aldiana GmbH
Zimmersmühlenweg 55
61440 Oberursel
Deutschland

pokud cestujete s Thomas Cook Group, zde si můžete ověřit lety a transféry:
http://traveller.thomascookincoming.com/#/landing/

Hledej zájezd

 

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
0x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
0x
Spíše ano
1x
Spíše ne
0x
Ne
0x