Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

ADAC Reisen

ADAC

ADAC Reisen je obchodní značka, pod níž jsou prodávány zájezdy společnosti DER (das Deutsche Reisebüro), která patří do skupiny REWE.

Z původního spojení s největším německým a zároveň evropským autoklubem ADAC vyplývá, že ADAC Reisen představuje hlavně širokou nabídku dovolených, na které se cestovatelé vydávají vlastním nebo pronajatým automobilem, na motockylu nebo s karavanem.

Taková forma dovolené umožňuje jednotlivým řidičům, rodinám i skupinám cestujícím společně důkladně poznat zemi dovolené, zajímavá města, navštívit kulturní akce nebo zábavní atrakce. Cestovní kancelář sestavuje pro své zákazníky i speciální trasy, vybírá vhodné hotely a kempy, které pracovníci před jejich zařazením do nabídky vždy osobně vyzkoušejí.

Uvedené služby poskytuje ADAC Reisen jak v Evropě, tak v destinacích, do nichž klienti cestují letecky a kde si pak vyberou v půjčovně vozidlo nebo motocykl. S touto společností si tak ze vzdálenějších končin můžete projet Spojené státy, Kanadu, Austrálii, Nový Zéland a jižní Afriku.

Historie

Zájezdy byly v rámci německého autoklubu (ADAC) organizovány od roku 1929. V roce 2000 však z ekonomických důvodů značka přešla na společnost DER, která se stará o samotnou organizaci a průběh zájezdů.

Pojištění

Cestovní kancelář ADAC Reisen je pojištěna proti úpadku u DRS (Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG).

Adresa

ADAC Reisen je obchodní značkou společnosti DERTOUR, jejíž adresa je:

DERTOUR GmbH & Co. KG
Emil-von-Behring-Str. 6
60439 Frankfurt am Main
Deutschland

Hledej zájezd

 

 
Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
32x
Spíše ano
4x
Spíše ne
1x
Ne
2x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
33x
Spíše ano
4x
Spíše ne
1x
Ne
1x