Info
Info

ADAC Reisen

ADAClupa

ADAC Reisen je obchodní značka, pod níž jsou prodávány zájezdy společnosti DER (das Deutsche Reisebüro), která patří do skupiny REWE.

Z původního spojení s největším německým a zároveň evropským autoklubem ADAC vyplývá, že ADAC Reisen představuje hlavně širokou nabídku dovolených, na které se cestovatelé vydávají vlastním nebo pronajatým automobilem, na motockylu nebo s karavanem.

Taková forma dovolené umožňuje jednotlivým řidičům, rodinám i skupinám cestujícím společně důkladně poznat zemi dovolené, zajímavá města, navštívit kulturní akce nebo zábavní atrakce. Cestovní kancelář sestavuje pro své zákazníky i speciální trasy, vybírá vhodné hotely a kempy, které pracovníci před jejich zařazením do nabídky vždy osobně vyzkoušejí.

Uvedené služby poskytuje ADAC Reisen jak v Evropě, tak v destinacích, do nichž klienti cestují letecky a kde si pak vyberou v půjčovně vozidlo nebo motocykl. S touto společností si tak ze vzdálenějších končin můžete projet Spojené státy, Kanadu, Austrálii, Nový Zéland a jižní Afriku.

Historie

Zájezdy byly v rámci německého autoklubu (ADAC) organizovány od roku 1929. V roce 2000 však z ekonomických důvodů značka přešla na společnost DER, která se stará o samotnou organizaci a průběh zájezdů.

Pojištění

Cestovní kancelář ADAC Reisen je pojištěna proti úpadku u DRS (Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG).

Adresa

ADAC Reisen je obchodní značkou společnosti DERTOUR, jejíž adresa je:

DERTOUR GmbH & Co. KG
Emil-von-Behring-Str. 6
60439 Frankfurt am Main
Deutschland

Hledej zájezd

 

 
Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
32x
Spíše ano
4x
Spíše ne
1x
Ne
2x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
33x
Spíše ano
4x
Spíše ne
1x
Ne
1x
Nahoru