Info
Info

5 vor Flug

5 Vor Fluglupa

Cestovní kancelář 5 vor Flug se sídlem v Mnichově je dceřinou společností skupiny FTI Touristik.

CK je internetový prodejce specializovaný na last minute a krátkodobé zájezdy. Nabízí zájezdy do 75 destinací po celém světě, které lze objednat maximálně osm týdnů před odletem a nejpozději dokonce v den odletu. Z pohodlí domovů je možné objednávat kompletní zájezdové balíčky, okružní cesty, městské a kulturní zájezdy nebo celou řadu jednotlivých turistických produktů, mezi které patří letenky, ubytování, pronájem vozů, cestovní pojištění a další. Nákup letů a hotelů uskutečňuje CK u všech známých leteckých aerolinek a hoteliérů. Protože zajišťuje nákupy linkových a charterových letů na poslední chvíli, může poskytovat vysoké slevy při zachování stejné kvality služeb.

Nabídka obsahuje destinace jako je Turecko, Tunisko, Řecko, Španělsko, Itálie a Malta, ze vzdálenějších cílů jsou to např. Karibik, Indický oceán, Thajsko a Blízký východ.

Historie

Značka 5 vor Flug se od roku 1998 prezentuje v mnoha německých cestovních agenturách i na letištních stáncích. Cestovní kancelář 5 vor Flug oficiálně vznikla v dubnu 2004 jako nezávislý poskytovatel zájezdů a patří pod koncern FTI Touristik.

Pojištění

Cestovní kancelář 5 vor Flug je pojištěna proti úpadku u Aachener und Münchener Versicherung AG zprostředkované společností REISEGARANT GmbH.

Adresa

5vorFlug GmbH
Landsberger Straße 88
D-80339 München
Deutschland

Katalogy

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
3539x
Spíše ano
717x
Spíše ne
141x
Ne
77x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
3276x
Spíše ano
948x
Spíše ne
149x
Ne
103x
Nahoru