Info
Info

1-2 Fly

1-2 flylupa

Cestovní kancelář 1-2 Fly patří pod cestovní kancelář TUI, největší koncern v oblasti cestovního ruchu v Německu i Evropě.

Vznikla se záměrem poskytovat cenově výhodné zájezdy a organizovat last-minute zájezdy. Její specializací jsou pobyty pro mladé lidi a rodiny s výhodnými dětskými slevami, péčí o děti s animačními programy a vhodně zařízenými hotely. Dále nabízí městské a sportovní zájezdy, ubytování s vlastní automobilovou dopravou především ve 3 a 4 hvězdičkových hotelích. Navíc poskytuje zdarma vlakové jízdenky „Zug zum Flug“ - cesta vlakem na letiště a zpět, či výhodné slevy za včasný nákup.

Mezi nejnavštěvovanější destinace patří Turecko, Řecko, Kanárské ostrovy, Tunisko a Egypt, z exotických cílů je to Dominikánská republika, Kuba, Karibik, Mexiko nebo Mauricius.

Historie

Společnost byla založena v roce 1996 pod názvem TransEuropa Reisen jako stoprocentní dceřiná společnost koncernu TUI Group. Od samého začátku se však užívala značka 1-2 Fly, která u spotřebitelů slibovala lepší šance na přijetí a v roce 2001 se tak společnost oficiálně přejmenovala. Od roku 2006 je 1-2 Fly součástí německého pořadatele TUI Deutschland.

Pojištění

Cestovní kancelář 1-2 Fly je pojištěna proti úpadku Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG.

Adresa

1-2 FLY GmbH
Karl Wiechert Allee 23
30625 Hannover
Deutschland

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
1607x
Spíše ano
294x
Spíše ne
46x
Ne
34x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
1528x
Spíše ano
382x
Spíše ne
44x
Ne
36x
Nahoru