Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Hongkong a Macau

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená z Hongkongu - Macaa od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Honkong je sedmimiliónové město na břehu Jihočínského moře, v překladu Vonný přístav, kde nadechnutí nemusí být vždy příjemné. Do Honkongu se ale nejezdí zkoumat stav ovzduší. Největší atrakcí je především úchvatné panorama mrakodrapů pod Victoria Peak, nákupy, atmosféra pulzujícího velkoměsta, úsměv jednoho z největších Budhů nebo kulinářské orgie v místních restauracích. Zpestřete si dovolenou návštěvou Hongkongu.

Před cestou

Hongkongu nalezne mrakodrapy, které si v ničem nezadají s New Yorkem či Chicagem. Jsou však většinou modernější a architektonicky různorodější. Můžete zde navštívit například horu Victoria Peak, obchodní čtvrť Kowloon či rybářskou osadu Lei Yeu Mun, která si zachovala nádech své původní podoby. Hong Kong Island je domovem mnoha z nejslavnějších památek v Hongkongu, jako například "The Peak", Ocean Park, mnoha historických památek a různých nákupních center. Shenzhen je jedno z největších měst v Čínské lidové republice a jedno z nejrychleji rostoucích na světě. Za návštěvu zde stojí například Wetland Park či park Window of the World. V Macau, bývalé portugalské kolonii můžete navštívit vědecké centrum, Pomník Guan Yina, jezero Nam Van či nespočet kasin.

Přejít nahoru