Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Daisy Garden Resort

Ovacik Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya Turecko - Egejská riviéra

Dovolená do hotelu na Egejskou riviéru - od Dalamanu po Fethiyi od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya

Obecný popis hotelu
Daisy Garden Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

K vybavení patří směnárna. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. V hotelu se nachází restaurace a bar. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hotel nabízí také 24 hodinovou bezpečnostní službu, službu hlídání dětí, autopůjčovnu, transfer-servis, prádelnu a kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Všechny ubytovací jednotky mají ledničku a televizi. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hotel má venkovní bazén. Tobogán zajistí dětem i dospělým dostatek zábavy při koupání. Hosté mohou použít i lehátka rozložená na slunečné terase. U bazénu se nachází bar s možností občerstvení. Pro fanoušky vodních sportů je v nabídce aqua fitness. Hotel nabízí sportovně založeným hostům i mnoho indoorových aktivit, například fitness studio, stolní tenis, kulečník a šipky. K zábavním zařízením patří i miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a stravování all inclusive. Hotel kromě toho nabízí možnost občerstvení.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vybavení
 Obchody
 Kadeřnictví
 Bar(y)
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Dětský klub
 Nonstop recepce
 Směnárna
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Sprcha
 Fén
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 TV
 Dvojlůžko
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Obědový bufet
 Večerní bufet
 All inclusive
 Snídaňový bufet
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Aqua aerobik
 Sauna
 Terasa na opalování
 Masáže
 Stolní tenis
 Posilovna
 Biliárd/kulečník
 Počet bazénů
 Šipky
Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya

Fotografie hotelu
Daisy Garden Resort

Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya

Počasí v oblasti hotelu
Daisy Garden Resort

Počasí a kdy jet na Egejskou riviéru - od Dalamanu po Fethiyi

  • Dovolená v Turecku je možná během hlavní sezony od jara do podzimu. V létě tu po většinu dní svítí sluníčko, ale klima se v jednotlivých oblastech liší. U Středozemního moře je vyšší vlhkost vzduchu i teplota vody a vítr skoro nefouká. Naopak u Egejského moře fouká častěji svěží vítr, ale díky menší vlhkosti je zde příjemněji.
  • Letní měsíce jsou ideální pro cestování na východ země. Je zde příznivé klima a nesetkáte se s velkými davy turistů. Pokud máte v úmyslu zavítat na jižní a západní pobřeží, doporučujeme cestovat na jaře nebo na podzim, kdy zůstává teplota moře stále velice lákavá a vyhnete se přeplněným letoviskům. Mimosezona je v Turecku od prosince do února. Tato doba není k návštěvě země příliš vhodná, převládají zde chladné až mrazivé dny a v únoru prší téměř na celém území.
  •  Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, sluneční paprsky Vás během nich neopustí až 13 hodin denně, vlhkost je malá – pod 50 %, srážky Vás tehdy určitě nezaskočí.
  • Mnozí se úmorným letním měsícům vyhýbají a raději vyhledávají příznivé klima jarních a podzimních dnů. Už koncem dubna dosahují teploty nad 20 oC a zůstávají příznivé až do konce října, slunce Vás provází 7 až 9 hodin denně. Teplota moře postupem roku klesá, ale během dne se můžete stále koupat až ve 20 oC teplé vodě.
  • Nejstudenějším měsícem je leden, kdy teplota klesá na 13 oC. Jsou ale dny, kdy se pohybuje i jen těsně nad bodem mrazu. Úhrn srážek je vysoký a mohou přijít i přívalové deště.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
66 %
4 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
16 °C
62 %
5 hodin
10 dnů
Březen
17 °C
16 °C
61 %
7 hodin
8 dnů
Duben
21 °C
17 °C
57 %
9 hodin
3 dny
Květen
25 °C
19 °C
53 %
10 hodin
3 dny
Červen
30 °C
21 °C
49 %
12 hodin
žádný
Červenec
32 °C
23 °C
46 %
13 hodin
žádný
Srpen
33 °C
25 °C
46 %
12 hodin
žádný
Září
29 °C
24 °C
48 %
11 hodin
1 den
Říjen
25 °C
22 °C
55 %
8 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
61 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
64 %
4 hodiny
13 dnů