Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Candan Apart

Marmaris Egejská riviéra - od Hisarönü po Seferihisar Turecko - Egejská riviéra

Dovolená do hotelu na Egejskou rivéru - od Hisarönü po Seferihisar od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Egejská riviéra - od Hisarönü po Seferihisar

Obecný popis hotelu
Candan Apart

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hotel je z roku 1992. Objekt má 39 dvoulůžkových pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde hotelový sejf, směnárna, restaurace, kavárna, bar a pokojová služba. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Je tady také hezká zahrada.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Také je zde sejf a minibar. Navíc je k dispozici kuchyňský kout s ledničkou, mini ledničkou a mikrovlnnou troubou. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Objekt má bazén. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například stolní tenis, kulečník, sauna, parní lázeň a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Podrobné katalogové informace
Pláž
 Přímo u pláže
Vybavení
 Klimatizace
 Pokojová služba
 Nonstop recepce
 Bar(y)
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3.5
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Počet dvoulůžkových pokojů 39
 Rok výstavby 1992
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Minibar
 Lednice
 Fén
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
Stravování
 Servírovaná snídaně
Vzdálenosti
 Pláž 10 m
Dovolená Egejská riviéra - od Hisarönü po Seferihisar

Fotografie hotelu
Candan Apart

Dovolená Egejská riviéra - od Hisarönü po Seferihisar

Počasí v oblasti hotelu
Candan Apart

Počasí a kdy jet na Egejskou rivéru - od Hisarönü po Seferihisar

  • Dovolená v Turecku je možná během hlavní sezony od jara do podzimu. V létě tu po většinu dní svítí sluníčko, ale klima se v jednotlivých oblastech liší. U Středozemního moře je vyšší vlhkost vzduchu i teplota vody a vítr skoro nefouká. Naopak u Egejského moře fouká častěji svěží vítr, ale díky menší vlhkosti je zde příjemněji.
  • Letní měsíce jsou ideální pro cestování na východ země. Je zde příznivé klima a nesetkáte se s velkými davy turistů. Pokud máte v úmyslu zavítat na jižní a západní pobřeží, doporučujeme cestovat na jaře nebo na podzim, kdy zůstává teplota moře stále velice lákavá a vyhnete se přeplněným letoviskům. Mimosezona je v Turecku od prosince do února. Tato doba není k návštěvě země příliš vhodná, převládají zde chladné až mrazivé dny a v únoru prší téměř na celém území.
  •  Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, sluneční paprsky Vás během nich neopustí až 13 hodin denně, vlhkost je malá – pod 50 %, srážky Vás tehdy určitě nezaskočí.
  • Mnozí se úmorným letním měsícům vyhýbají a raději vyhledávají příznivé klima jarních a podzimních dnů. Už koncem dubna dosahují teploty nad 20 oC a zůstávají příznivé až do konce října, slunce Vás provází 7 až 9 hodin denně. Teplota moře postupem roku klesá, ale během dne se můžete stále koupat až ve 20 oC teplé vodě.
  • Nejstudenějším měsícem je leden, kdy teplota klesá na 13 oC. Jsou ale dny, kdy se pohybuje i jen těsně nad bodem mrazu. Úhrn srážek je vysoký a mohou přijít i přívalové deště.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
76 %
3 hodiny
16 dnů
Únor
16 °C
16 °C
74 %
4 hodiny
15 dnů
Březen
17 °C
16 °C
69 %
5 hodin
12 dnů
Duben
21 °C
17 °C
68 %
6 hodin
11 dnů
Květen
25 °C
19 °C
68 %
8 hodin
9 dnů
Červen
30 °C
21 °C
62 %
10 hodin
6 dnů
Červenec
32 °C
23 °C
58 %
12 hodin
3 dny
Srpen
33 °C
25 °C
59 %
11 hodin
3 dny
Září
29 °C
24 °C
65 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
25 °C
22 °C
69 %
6 hodin
8 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
75 %
4 hodiny
11 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
74 %
3 hodiny
15 dnů