Prijeli jsme rano v 7 hodin,a museli jsme dat 20 dolaru na recepci,abychom nemuseli cekat na pokoj do 14 hod.dale po nas chteli 40 dolaru za lepsi pokoj.tak jsme mysleli,ze pokoj bude hezky,a zaplatili.bohuzel,balkon maly,koupelna strasne spinava,a do sprchy jsem chodila v botach,bala jsem se plisne.kamarad si dokonce cistil zachod.jidlo docela slo,i kdyz bylo stale stejne.hoste byli pouze z ukrajiny,nebo beloruska,cesi by se dali spocitat na prstech.pozor,vzit si s sebou sklenicky nebo kelimky na piti,jejich deckove kelimky byly spinave,a hlavne,nebyly k dostani.take stale chybely talire a pribory,o ty byla bitka.a nakonec rada,hlidejte si rucniky na pokoji,nam pravdepodobne uletl,nebo ho nekdo vzal,na konci pobytu,kdyz jsme cekali na autobus ve tri hodiny rano,nas z recepce hrube napadli,ze na pokoji chybi maly rucnik,museli jsme se tam vratit a hledat,kdyz jsme nenasli,chteli po nas dalsi 3 dolary,coz za pokoj,za ktery jsme navic platili 60 dolaru ,mne strasne nastvali.takze pozor na recepci,a pozor na plazi,tam zase chodi prodavaci,a vnucuji vse,od masazi po pleteni copanku apod.jo,a pivo se tam neda pit,kupovali jsme si pivo stela,chteli za ni 5 dolaru za 3 ks.do tohoto hotelu se jiz nikdy nevratime.
Podrobné hodnocení
Čistota v restauraci a u stolu Chuť a kvalita jídel a nápojů Hotelová restaurace a bar
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Nákupní možnosti v blízkosti Restaurace a bary v blízkosti Dopravní spojení a možnost výletu Další možnosti trávení volného času
Doporučili byste tento hotel?
Koupelna, toaleta, hygiena