Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

DEMED

Demed

Cestovní kancelář DEMED (celým názvem Destination Mediterranée Reiseveranstaltungs GmbH) je ambiciózní pořadatel na německém turistickém trhu pro letecké zájezdy do Egypta a Turecka.

V cílových destinacích spolupracuje s místními příjezdovými agenturami – Polar West v Turecku, MTS ve Španělsku, Řecku a Portugalsku.

Široká nabídka zahrnuje vedle klasických pobytových zájezdů také kulturní zájezdy, wellness hotely či cesty za golfem nebo fotbalem. Umožňuje libovolnou kombinaci služeb podle vlastních požadavků. Cestovní kancelář zajišťuje prvotřídní servis za rozumné ceny a navíc poskytuje různé slevy, např. za včasný nákup. Program je zaměřen také na rodiny s dětmi, pro které nabízí dětské slevy.

Vedle stěžejních destinací Turecka a Egypta nabízí zájezdy do dalších cílů ve Středomoří. Patří k nim Baleárské a Kanárské ostrovy, Španělsko, Portugalsko, řecké ostrovy a Kypr, Chorvatsko, Itálie, Malta, ale také exotika v Dominikánské republice.

Historie

CK DEMED byla založena v roce 1996 v Hallbergmoosu.

Pojištění

Cestovní kancelář DEMED je pojištěna proti úpadku u Zurich Versicherung AG.

Adresa

DEMED Destination Mediterranée Reiseveranstaltungs GmbH
Hauptstraße 131
91286 Geschwand
Deutschland

Hledej zájezd

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
26x
Spíše ano
4x
Spíše ne
0x
Ne
0x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
23x
Spíše ano
6x
Spíše ne
0x
Ne
1x