Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Informace k cestovním podmínkám po koronaviru

Vážení klienti,

aktuální informace k podmínkám cestování do jednotlivých destinací naleznete na této stránce webu ministerstva zahraničních věcí .

Všichni pořadatelé pracují na spuštění letních programů v rozsahu Vámi objednaných služeb. Pokud by došlo k omezení služeb v destinaci, je možné vždy podat reklamaci a žádat finanční kompenzaci u pořadatele. S procesem reklamace Vám rádi pomůžeme. V současné době ale nemáme žádné informace o omezení služeb.

Pokud jste zatím nedostali informaci o zrušení Vámi objednaného zájezdu či ubytování, tak je zájezd platný a řiďte se platnými obchodními podmínkami objednané služby. Informace o doplatcích Vám zašle Váš obchodník.

Děláme vše pro to, abychom Vám mohli poskytnout plný zákaznický servis. Naši obchodníci zpracovávají všechny podněty postupně, přednostně vyřizujeme nejbližší termíny odletů či odjezdů.

Naše call centrum je stále v provozu

ve všední dny od 09:00 do 18:00.

O víkendu a o svátcích od 10:00 do 18:00.

Kontaktovat nás můžete:

telefonicky +420 378 603 520

či e-mailem info@nacesty.cz.

Zákaznické centrum je otevřeno od 15.6.

ve všední dny od 9:00 do 17:00

Dotazy a žádosti o překnihování či stornování zasílejte e-mailem na info@nacesty.cz.

Všechny aktuální informace sledujte na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: https://www.mzv.cz/jnp/cz/index.html

Váš tým NaCesty.cz