Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Jamajka

Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Jamajku od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Jamajka, jeden z ostrovů Velkých Antil s téměř třemi milióny obyvatel, dnes patří především v zimním období k nejnavštěvo­vanějším místům v Karibiku. Jamajka se pyšní průzračnými zátokami, bílými písečnými plážemi a korálovými útesy, horami nebo bohatou nabídkou vodních sportů. Jamajka, to je pohoda, výborný rum a jeho nekonečné koktejlové variace a samozřejmě všudypřítomné reggae.

  • Jamajka, oficiálně Jamajské království, je stát ve střední Americe, který se nachází na stejnojmenném exotickém ostrově Velkých Antil v Karibském moři. Jedná se o největší anglicky mluvící ostrov v Karibiku a třetí největší v regionu. Jamajka se dělí na tři kraje, Cornwall, Middlesex a Surrey, hlavním městem je Kingston na severovýchodě ostrova.
  • Rozloha Jamajky je 10 991 km2 a počet obyvatel lehce převyšuje 2 730 000. Je součástí Commonwealthu. Hlavou státu je královna Alžběta II., zastoupená generálním guvernérem.
  • Jamajka dnes patří k nejnavštěvo­vanějším místům Karibiku. Stává se cílem jak turistů toužících po prostém odpočinku na prosluněné pláži, tak i turistů, kteří na Jamajku míří kvůli vodním sportům.

Zpřesněte si hledání

Dovolená Karibik

Karibik
Pasy, víza, očkování

Dovolená Karibik

Karibik
Počasí

Dovolená Karibik

Karibik
Průvodce po destinaci

Přejít nahoru