Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Napsali nám

Naši zákazníci v anketě odpovídají takto:

Pojedete s námi i v budoucnu?
Ano
23812x
Spíše ano
3813x
Spíše ne
211x
Ne
71x
Jak jste byli s námi spokojeni?
Ano
26260x
Spíše ano
2396x
Spíše ne
228x
Ne
78x

13.9.2017

Nemám připomínek, snad jen údiv nad tím, že parkoviště Mazur prodává Student Agency za 1700 Kč, před lety jste byli levnější. Miroslav Šedek.

13.9.2017

Nacesty stejne jako vždy stoprocentne doporucuji a pokud zase nekde poletíme tak urcite s nacesty. Bohumír Michna

13.9.2017

Děkuji agentuře za zprostředkování dovolené. Vše bez problémů. Martin M.

13.9.2017

Informace o čase transferu na letiště by měly být doručeny automaticky minimálně 24 hodin před odjezdem. Jinak velká spokojenost se vším, delegátky velmi fajn a postaraly se. :-) Ivo H.

13.9.2017

Agentura NaCesty.cz opakovaně nezklamala. Jsem věrným klientem. Ledva

12.9.2017

Cestovní agentuře NaCesty.cz děkujeme za veškerou organizaci, přístup a komunikativnost. Vše proběhlo bez problémů k naší 100% spokojenosti. Těšíme se na další dovolenou prostřednictvím Vaší agentury. Lucie Holcová

12.9.2017

Skvělá spolupráce s cestovní agenturou! Při výběru další dovolené se bez váhání obrátím na tuto agenturu a zcela určitě se zmíním dobrým přátelům. Jen na okraj drobná poznámka: pokud by se agentuře podařilo zajistit parkování u letiště v Praze, byla by dokonalá. Miroslav N.

12.9.2017

Vše proběhlo v pořádku, dotazy byly zodpovězeny, plná spokojenost :) Pavel Z.

12.9.2017

Jednani se spolecnosti NaCesty povazuji za solidni a bezproblemove. Připominku mam pouze ke kontrole zaknihovani. Vzhledem k vlastni neznalosti nemeckeho jazyka mohu jen tezko skutecne zkontrolovat spravnost objednavky a tak alespon ramcovy preklad se zasadnimi udaji by mi byl uzitecny. Tomáš K.

11.9.2017

Cestovní agentura Nacesty splnila veškeré naše požadavky, komunikace byla rychlá a vstřícná, vše včas splněno k naší spokojenosti. Děkujeme. Eva G.

11.9.2017

Jeětě jednou děkujeme za doporučení tohoto hotelu, byli jsme všichni čtyři nadmíru spokojeni. Také děkuji za zajištění parkování na letišti v Lipsku. Už teď se těšíme na příští dovolenou opět s Vaší CK. Vaše 100% spokojená klientka Lenka Lopatková

11.9.2017

S cestovní agenturou Nacesty je radost spolupracovat, vše zařízenp rychle, bez problému a s milým přístupem. Nelze jinak než doporučit. Eva

9.9.2017

Jako vždy byly služby bez nutnosti cokoliv řešit, jezdíme s touto agenturou již několik let a vždy jsme byli spokojeni. Letos jsme letěli z Norimberku, pouze bych doporučil parkování přímo u letiště, i když je to trošku dražší. Parkoviště na Thurn-und-Taxis-Strasse 20 je docela daleko od letiště a telefonování a čekání na odvoz při návratu (čekání na další cestující) dost prodloužily návrat domů. Zdeněk Hrstka

7.9.2017

Cestovní agentura NaCesty je perfektní. Nemám jedinou výtku. A ikdyž jsme letěly poprvé v životě, tak jsme to zvádly na jedničku :). Autobus nás vysadil přímo u dveří hotelu a tam nás i nabral. Delegátku jsme potřebovaly pouze k tomu, aby nám sdělila, do kterého autobusu na letišti nastoupit. Bylo to skvěle vyřešené a já všem moc doporučuji. Už teď víme, že se s vámi zase brzy někam vydáme :). Děkujeme moc za skvěle strávenou dovolenou. Žaneta Valičková

6.9.2017

Zajištění zájezdu bezpromlémové, jako zatím u všech zájezdů od Vás. Václav K.

6.9.2017

Při koupi zájezdu nám bylo sděleno, že na letišti nás bude očekávat delegát nebo šofér z cestovní kanceláře, ale nikdo nečekal a autobus, který byl na nejvzdálenějším místě na obrovském parkovišti, jsme museli poměrně komplikovaně hledat sami.Nebyla to zase žádná nepřekonatelná hrůza, ale doporučuji, abyste klientům předávali reálné informace o tom, co se na letišti bude dít tak, aby byli připraveni. Miroslav B.

6.9.2017

Pro německé cestovní kanceláře přiděleny pokoje s důrazem na klid a komfort, oproti dominantní ruské klientele s "výhledem" k velmi rušnému nádvoří hotelu s bazény a poměrně hlučným animačním programem do pozdních nočních hodin. Taktéž vnímáno z naší strany pozitivně.
Jediným negativem zmíněná převažující, silně bezohledná, klientela.
Každopádně děkujeme za precizní a profesionální služby Vaší společnosti, které doporučujeme po loňském pobytu i kolegům a známým.
V příštím roce s Vámi počítáme :o) Pavel Š.

6.9.2017

Jsme opět maximálně spokojeni. Jediné, co bychom naší cetě vytkli, je špatně zorganizovaná a nezkoordionvaná služba Antalyjského letiště. Dlouhé fornty a čekání jak při příletu do Turecka, tak na odletu. Především u pasové kontroly byly stále nějaké problémy a když jsme se mačkali v davu dospělých a malých dětí, měli jsme chvílemi "nervy na pochodu" :-) Finální zážitek nám to ale rozhodně nepokazilo, moc děkujeme za možnost strávit krásných 10 dní v Turecku. Děkujeme. Homolovi

6.9.2017

S praci CA NaCesty jsme naprosto spokojeni Daniel Ch.

5.9.2017

Se zajištěním zájezdu a komunikací se servisním týmem (Karolína Marešová, Lucie Krejčiříková, Markéta Korecká) jsme byli spokojeni. Dalibor J.

5.9.2017

Bohužel došlo k 8 h zpoždění odletu do místa dovolené. Také nám byl zrušen fakultativní výlet, peníze sice vráceny byly, ale po příjezdu domů jsem zjistil, že výdaje na telefony v této souvislosti činily cca 800Kč (nepodáváme reklamaci k této částce, jen odpovídáme)  František Nesvadba

5.9.2017

Opět jsme byli spokojeni, spolupráci s Vaší cestovní agenturou hodnotíme opět kladně. Eva D.

5.9.2017

Velmi dobrá a rychlá komunikace s agenturou. Lada S.

5.9.2017

Na zaver by som chcela podakovat celemu timu nacesty.cz za velmi profesionalny pristup - vyuzivame sluzby uz niekolko rokov a vzdy maximalna spokojnost. Ivana J.

4.9.2017

Jsme spokojeni a jistě příště zvolíme Vaše služby. Čestmír Čurda

4.9.2017

CK mohu jen poděkovat za rychlé a bezproblémové vyřízení Voucheru. Jiří K.

4.9.2017

Platili jsme parkovné 10 leva na den, ale to bylo myslím i minule,nejsem si jistá. Jinak se s vaší agenturou těšíme příští rok na stejný hotel a doufáme,že bude v nabídce. Zuzana Š.

4.9.2017

maximální spokojenost. Radek Jančařík

4.9.2017

Nemám výhrad, vše proběhlo v pořádku děkuji. Oldřích P.

4.9.2017

Chválím perfektní organizaci počínaje nákupem zájezdu až po informace o odletu Pavel Č.

3.9.2017

Skvělé jednání se Všemi zaměstnanci. Speciální pochvala pro Karolínu Marešovou zájezd se mnou řešila přes hodinu po pracovní době ve večerních hodinách. Osobní přístup. prostě není to jak továrna na zájezdy což je dnes většina velkých portálů..  Příště rádi využijeme znovu. Kamil R.

3.9.2017

Už dlouho jsme se nesetkali s takovou profesionalitou, jako u této agentury NaCesty. Všechno fungovalo, při jakémkoliv dotazu ihned reakce a odpovědi, milé, přátelské jednání. Určitě všem doporučíme a určitě s touto agenturou ještě vycestujeme. Moc díky Petr A.

1.9.2017

S cestovní agenturou jsme byli spokojeni, bezproblémová komunikace. Linda P.

1.9.2017

Děkujeme vaší agentuře za zprostředkování této dovolené.
Vše klapalo jako na drátkách a znovu se nám potvrdily výhody cestování s německou CK. Michal D.

1.9.2017

Odlet z Drážďan, ochotná pomoc zdravotně hendikapovanemu cloveku. Choditko az k letadlu na Fuerteventuře na koleckove židli k zavazadlové přepážce. Parkování v park domě P3 pro Ztp zdarma. Jana S.

1.9.2017

Vašich služeb jsem využil již několikrát a vždy Ok. Tomáš Kalous

1.9.2017

S vaší agenturou jezdím opakovaně a i tentokrát vše vpořádku, včas a bez problémů. Děkuji Pavel K.

31.8.2017

Se službami německé cestovní kanceláře CK CRM:0020110162 jsme byli velice spokojeni. Touto cestou děkujeme za zajištění naší příjemné dovolené bez problémů. Fiala

31.8.2017

Vyřiďte týmu pozdravy, díky a hodně energie a nadšení do dalších let. Byla jsem s vašimi službami a přístupem velmi spokojená. Kateřina K.

31.8.2017

Cestování s FTI bylo celkem dobrodružné - letenky na cestu do Turecka jsme obdrželi rychle a s úsměvem , v letadle jsme zjistili, že naše 32. řada není, ale vešli jsme se. Po cestě zpátky byl transfér z hotelu zpožděn o hodinu, pak nás tedy kdosi vyzvedl, letadlo jsme stihli, tak super. Na letišti jsme tedy nemuseli čekat více jak 10 min. Trochu vzrušení k dovolené asi patří, takže dobrý. Miroslav Martínek

30.8.2017

Děkujeme asistentkám cestovní kanceláře. S ochotou odpovídaly na naše dotazy, co nevěděly...zjistily a obratem nás informovaly. Olga C.

30.8.2017

Delegát se nedostavil na úvodní schůzku, jinak bez problémů. Zdeněk U.

30.8.2017

Delegát nám byl nápomocen, když jsme ho potřebovali.Vše bylo ok. Tomáš Uhlík

30.8.2017

Díky, vše fungovalo a bylo zařízeno přesně jako bylo dohodnuto. Alexandr R.

30.8.2017

podle instrukce jsme cestovali s ByeBey CK, ta nikde nebyla ani na letišti ani na hotelu, spíše náhodou mi někdo z úplně jiné cestovky řekl ať se obrátím na Alltours že to je to samé což jsem tedy nevěděl. Petr Kuchař

30.8.2017

Cestovni agentura by mohla predat strucne informace v cestine. Zlatuše F.

30.8.2017

Výhoda cestování s německou CK se projevila tentokrát jen v přidělení dobře lokalizovaného pokoje - všude bylo blízko, a zároveň tam nedoléhal hluk od bazénů. Jinak ale organizace trochu zklamala. Delegátka - byť milá a orientovaná - dorazila na úvodní schůzku druhý den pobytu o 45 minut později než bylo avizováno, a když jsme se den před odjezdem sháněli na recepci po slíbeném upřesnění času odjezdu z hotelu a odletu, nejenže nic takového nedodala, ale ani nebrala celý den telefon. Byli jsme nuceni spolehnout se na údaj o odletu z letenek, naštěstí nebyla žádná změna. Pavel Ž.

 

29.8.2017

Je zcela zásadní, aby cestovní kancelář věděla PŘESNĚ JAKÝ POKOJ nabízí - prodává. TOTO JE NEUSTÁLÝ PROBLÉM. Pokud mi prodáte pokoj pro vrátného mezi garážemi, s vchodem přímo na silnici bez výhledu na moře (jež jsme si připlatili) a BUDU TO VĚDĚT PŘEDEM - NENÍ problém. Róbert B.

28.8.2017

S Vaši agenturou jsem velmi spokojen. Jiří Majer

28.8.2017

Kromě drobného zdržení transferu (taxi) při příletu, které nás zprvu zneklidnilo, lze říci, že se dá na cestovní agenturu v Černé Hoře zcela spolehnout - ocenili jsme také komfortní transfer zpět na letiště. Josef K.