Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Bali

Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Bali od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Indonéský ostrov Bali, pomyslná kapka v Indickém oceánu, leží v těsné blízkosti rovníku, pouhé dva kilometry od Jávy. Bali, „Ostrov bohů a démonů“ je nejnavštěvovanější v období sucha od dubna do září. To, čím si Vás Bali získá, je místní hinduistická kultura, milí lidé, spousta posvátných míst, zdejší tance, posvátné rituály i památky, to vše spojené s příjemným podnebím, dobrým jídlem, bouřlivým mořem a exotickou přírodou.

  • Indonéský sopečný ostrov Bali je nejzápadnějším ostrovem Malých Sund, který se rozkládá mezi Jávou na západě a Lombokem na východě, pouhých 8 stupňů na jih od rovníku. Od východu k západu je ostrov asi 153 km široký, od severu k jihu je to asi 112 km. Celkový počet obyvatel je 3,6 milionu. Hlavním a zárověň největším městem je půlmilionový Denpasar na jihu ostrova. Ostrov samotný je hlavní turistickou oblastí v Indonésii
  • Provincie Bali zahrnuje kromě ostrova Bali i několik menších ostrovů, z nichž největší jsou jihovýchodně ležící Nusa Penida (203 km²), Nusa Lembongan (8 km²) a Nusa Ceningan.

Zpřesněte si hledání

Dovolená Indonésie

Indonésie
Pasy, víza, očkování

Dovolená Indonésie

Indonésie
Počasí

Dovolená Indonésie

Indonésie
Průvodce po destinaci

Přejít nahoru