Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Havana a Varadero

Objevte zájezdy či letenky.
Dovolená Havana a Varadero od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Varadero, jedno z největších kubánských letovisek, se rozprostírá na asi 20 km dlouhém poloostrově Hicacos na severu Kuby. Varadero je od prosince do dubna vyhlášeným potápěčským rájem s tyrkysově modrým mořem a korálovými útesy, centrem vodních sportů, golfovou destinací, a když ve Varaderu zapadne slunce, ulice ožijí kabarety, salsou, merenge nebo rumbou.

  • Varadero je jedno z největších kubánských letovisek rozprostírající se na asi 20 km dlouhém poloostrově Hicacos, asi 140 km od hlavního města Havany. Nachází se v provincii Matanzas. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav.
  • Dnešní letovisko Varadero bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. V současnosti je ze 70% využíván pro potřeby turistů. Ročně tuto oblast navštíví více než půl miliónu turistů.
  • Blízkými turistickými cíli jsou především hlavní město Havana, pláž Jibacoa, východně položená Playa del Este nebo krasové údolí Vinales na západě, které je součástí pohoří Sierra de los Organos.

Zpřesněte si hledání

Dovolená Havana a Varadero / Kuba

Havana a Varadero / Kuba
Pasy, víza, očkování

Dovolená Havana a Varadero / Kuba

Havana a Varadero / Kuba
Počasí

Dovolená Havana a Varadero / Kuba

Havana a Varadero / Kuba
Průvodce po destinaci

Přejít nahoru