Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Brazílie

Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Brazílie od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Brazílie, rozlohově pátý největší stát světa, je považována za perlu Jižní Ameriky. V Brazílii najdete vše, co může tento svérázný kontinent nabídnout – hluboké tropické lesy, přátelské obyvatele nebo bláznivé pouliční karnevaly. Turisté sem vyrážejí nejčastěji v zimních měsících. Nechte se zlákat i Vy, a vydejte se do Brazílie, země, která dala světu Pelého, nápoj caipirinhu a prý nejkrásnější město planety – Rio de Janeiro.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

  • Brazilská federativní republika (República Federativa do Brasil) je největším a nejlidnatějším státem Jižní Ameriky. Svoji rozlohou 8,5 mil km2 je pátou největší zemí světa, stejné místo zaujímá i co do počtu obyvatel ( téměř 192 mil ).
  • Hlavním městem je od roku 1960 Brasília, kterou na „zelené louce“ vybudoval na konci 50.let v řídce osídlené části země architekt Oskar Niemeyer. Předchozím hlavním městem bylo Rio de Janeiro, dříve i Salvador. Největším městem s 10 miliony obyvetel je Sao Paulo.
  • Zemi ročně navštíví až 4 miliony turistů, největším lákadlem je světoznámý Karneval, jeho návštěvu můžete spojit s pobytem v nejvyhledávanějších oblastech Brazílie jako jsou severovýchod a jihovýchod Brazílie, Rio de Janeiro a zcela autentická Amazonie.
Přejít nahoru