Dovolená Sangeli Island
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sangeli Island

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Sangeli Island.
Dovolená Sangeli Island od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte půvabný ostrůvek Akirifushi s resortem Sangeli Island

Malinkatý ostrůvek Akirifushi leží v severozápadním cípu Severního Male Atolu. Oproti větším ostrovům jižněji se sem jezdí až posledních pár let. Vyhlášený resort a zázemí tu jsou až od roku 2018. Přesto právě na tento ostrov, který měří jen 100 na 200 metrů, často míří turisté z celého světa.

Na Akirifushi najdete klid a do hlavního města Malé je to jen 50 kilometrů po azurové hladině atolu, a navíc místní resort nabízí Premium All Inclusive služby, včetně transferů zdarma. Takže pokdu hledáte top destinaci na Maledivách, máte jasného favorita. Vyrazte sem a nechte se hýčkat přepychem.

Po polibku a dortu hurá na Maledivy

Novomanželská cesta je sem přímo ideální. Pětihvězdičkový hotel vám nabídne plné soukromí, dokonale čistou pláž a jídlo i pití, co zvládnete spotřebovat. Můžete se těšit na moře i bazén se sladkou vodou, u kterého budete mít plnou výbavu, včetně slunečníků, lehátka a osušky.

Hýčkat se ve dvou můžete nechat třeba v místních lázních nebo u vynikajících specialit kuchaře, které oceníte i u večeři à la carte. Posilovna, pokoje s klimatizací nebo trezor na cennosti jsou tady samozřejmostí. Zkrátka vše, co od pětihvězdičkového hotelu čekáte.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru