Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|56%|

Whala!beach hotel

El Arenal Mallorca Španělsko

Hosté chválí u Whala!beach hotel vzdálenost k pláži, vynikající chuť pokrmů i pití, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje.

K pláži 70 m

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Whala!beach hotel

+
=

Náš názor na Whala!beach hotel
Podle 1 hodnocení vychází průměrné známka 56% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Nezapomeňte ale, že objektivní posouzení kvality hotelu vyžaduje více informací, přečtěte si více názorů i jinde.

56%
podle 1 hodnocení
Hosté chválí u Whala!beach hotel
vzdálenost k pláži, vynikající chuť pokrmů i pití, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni se vstřícností a ochotou personálu.
  • Kvalita pláže
  • Výbavení pokojů
  • Vzdálenost k pláži
  • Chuť a kvalita jídel
  • Ochota personálu

Podrobné hodnocení Whala!beach hotel

Všeobecné hodnocení 11%
Umístění a okolí hotelu 100%
Obsluha a služby 33%
Stravování 67%
Sport a zábava 78%
Ubytování 50%
Dovolená Mallorca

Recenze hotelu
Whala!beach hotel

Martin Hvozda | Dovolená Srpen 2008
56%
Neznámý
Co si sami nezaříte, nemáte

Recenze hotelu Whala!beach hotel

1.9.2008 | Pobyt v srpnu 2008 na 10 nocí jako Neznámý

Zasílám Vám své hodnocení hotelu a cestovní agentury 1,2 FLY. Musím říct, že mě neměcká CK velmi zklamala, neboť pro nás v podstatě neudělala naprosto nic. Už na letišti v Palmě jsme byli s přítelkyní odkázáni jen na sebe, neboť jsme p vystoupení z letadla nenašli vůbec nikoho kdo by nás měl nasměrovat k transferu z letiště. Po několika dotazech u jiných stánků jsme zjistili, že nás má na starosti agentura Tui, o které jsme neměli ani ponětí. Druhý a asi největší šok nás čekal v Solimaru. Po obvyklé čekácí době do 12 hodin na úklid pokojů nám recepční řekla, že pro nás není volný pokoj a budeme muse na dva dny být ubytování v jiném hotelu (sice kvalitnějším, ale mnohem dál od pláže!) V tu chvíli jsme potřebovali asi nejvíce pomoc našeho delegáta, ale jaksi žádný nebyl. Na recepci byl sice jakýsi konakt, ale po dovolání uvedené osoby, jsme zjistili, že nám pomoci nemůže, že má na storosti celé Španělsko! Nezbylo nám, než se stěhovat! Druhý den, jsme si alespoň v kanceláři Tui jako kompenzaci zajistili výlet, ale opět jsme to museli udělat sami, cestovka o tom, že jsme ubytovaní jinde ani nevěděla! Po dvou dnech jsme se stěhovali zpět do zaplaceného Solimaru. Dostali jsme snad nejmenší pokoj s velice zatuchlou, nevětratelnou koupelnou! Navíc hotel byl obsazený skupinkami mladých hlučných lidí, takže absolutně nedoporučuji tento hotel, pro rodiny s dětmi! Spíše doporučuji hlaní hotel komplexu, San Diego!

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 0 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené N
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 33 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 33 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 0 %
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 67 %
Velikost 0 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
0 / 6
106 recenzí

Podrobné hodnocení Whala!beach hotel

Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Whala!beach hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Sport / Zábava

V hotelu je malý sladkovodní bazén a lehátka, které byly zřízeny připravené k použití na střešní terase. Dále je zde sauna a solárium. Hosté mohou také získat přímý přístup přes sousední hotel střešní zahrady, kde je bazén, bar, grill restaurace, nudistická terasa a krytý bazén. Existuje mnoho sportů, které nabízí v tomto hotelu na žádné další ceny, včetně tenis, squash, půjčovna kol, minigolf a bowling. K dispozici je také sezónní zábavní program.

Umístění

Tato pláž hotel se nachází v živém centru, přibližně 60 m od pláže av oblasti, která je plná nákupní a zábavní zařízení. Odkazy na dopravní síť může být snadno dostanete pěšky ležící asi 500 m od hotelu a nejbližší golfové hřiště je asi 6 km od hotelu.

Vybavení

Tento hotel byl postaven v roce 1960 a renovována v roce 2002 a skládá se ze 6 pater s 241 pokojů, z nichž 80 jsou dvoulůžkové a 15 singlů. Lobby s 24-hodinová recepce, trezor, bar, TV místnost, restaurace s nekuřáckou částí a internetový terminál jsou v nabídce pro hosty. Navíc, tam je parkoviště, garáže, půjčovna jízdních kol a dětské hřiště pro mladší hosty.

Pokoje

Vítaje pokoje mají koupelnu s vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, ústřední topení, trezor a balkon.

Stravování

Hosté si mohou vybrat svou snídani z rozsáhlé bufetu a mají možnost si objednat polopenzi pobyt.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Pláž 60 m
 Golfové hřiště 6000 m
 Hromadná doprava 500 m
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2
 Kategorie (doporučená) 3
Sport/zábava
 Jízda na kolech/horských kolech
 Bowling
 Minigolf
 Zábavní program
 Tenis
 Vnitřní bazén
 Slunečníky
 Posilovna
 Počet bazénů
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
 Potápění
 Bar u bazénu
 Stolní tenis
 Lehátka
 Sauna
 Opalovací studio/solárium
 Terasa na opalování
 Squash
Informace o objektu
 PSČ 07600
 Telefon - rezervace 971.443300
 Fax 971.442590
Informace o budově
 Rok renovace 2002
 Počet poschodí - hlavní budova 6
 Počet pokojů (celkem) 241
 Počet jednolůžkových pokojů 15
 Počet dvoulůžkových pokojů 80
 Rok výstavby 1960
Vybavení
 Přístup k WLAN
 Nonstop recepce
 Hotelový trezor
 Výtahy
 Bar(y)
 Restaurace
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Přístup k internetu
 Klimatizace
 Půjčovna kol
 Vstupní hala
 Parkoviště
 Garáž
 Hřiště
 TV místnost
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 TV
 Sprcha
 Fén
 Vana
 Telefon s přímým vytáčením
 Kuchyňský kout
 Ústřední topení
 Trezor
 Balkón/terasa
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 All inclusive
 Snídaňový bufet
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Whala!beach hotel

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Whala!beach hotel

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů