Zobrazovat ceny v Euro

Fantastický hotel|90%|

Hotel Azzurra Suites

Hurghada Hurghada Egypt

Dovolená do hotelu do Hurghady od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Hurghada

Hodnocení hotelu
Azzurra Suites

=
5,4 / 6
1 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Azzurra Suites

Dovolená Hurghada

Obecný popis hotelu
Azzurra Suites

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Objekt má 173 pokojů. Hostům je k dispozici foyer a recepce. K vybavení patří úschovna zavazadel. Prostřednictvím WiFi sítě se mohou hosté připojit k internetu a zůstat tak v kontaktu se světem. V objektu se nachází restaurace, jídelna a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště. Objekt nabízí také lékařskou službu, překladatelské služby, pokojovou službu a prádelnu.

Vybavení pokoje

Objekt nabízí pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. V každé ubytovací jednotce je kuchyňský kout, v němž se nalézá lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Celkové vybavení doplňuje ještě telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Lehátka a slunečníky zvou k odpočinku na slunné terase. U bazénu se nachází bar s možností občerstvení. Hosté objektu se mohou zabavit při vodních sportech jako vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, jízda na šlapadlech, jízda na banánovém člunu, plachtění, šnorchlování a potápění. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio, kulečník a šipky. Za příplatek jsou různé wellness programy jako spa, sauna, parní lázeň a masáže. K dalším volnočasovým aktivitám patří animační program, zábavní program pro děti a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Objekt nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Objekt kromě toho nabízí možnost občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Fax 20-10-22970002
 Telefon - hotel 20-10-22970001
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 173
Pláž
 Písečná pláž
Vybavení
 Malý supermarket
 Bar(y)
 Obchody
 Přístup k WLAN
 Restaurace
 Služby prádelny
 Pokojová služba
 Parkoviště
 Lékařská pomoc
 Hřiště
 Dětský klub
Vybavení pokoje
 Kuchyňský kout
 Fén
 Lednice
 Minibar
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 Salónek
 Varná konvice
 TV
 Sprcha
 Koupelna
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 Večerní bufet
 Obědový bufet
 All inclusive
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Sauna
 Masáže
 Parní lázně
 Venkovní bazén(y)
 Počet bazénů
 Zábava pro děti
 Šipky
 Vodní lyžování
 Jízda na banánu
 Windsurfing
 Potápění
 Šlapadlo
 Plachtění
 Biliárd/kulečník
 Posilovna
Dovolená Hurghada

Fotografie hotelu
Azzurra Suites

Dovolená Hurghada

Počasí v oblasti hotelu
Azzurra Suites

Počasí a kdy jet do Hurghady

  • Egypt je pro Evropany velmi blízkou destinací, kde si mohou užít slunce po celý rok. Hlavní sezona je dlouhá, trvá od října do dubna. U pobřeží Rudého moře je nejoblíbenějším obdobím pro trávení dovolené březen až červen, poté září až listopad.
  • Léto začíná již v květnu. Teploty šplhají na 27 oC, slunce svítí 10 hodin denně, teplota moře je přijatelných 23 oC. Uprostřed léta mohou být horka obtížná, průměrná maxima denních teplot se vyšplhají v červenci a srpnu na 37 oC a minima neklesnou pod 28 oC. Obloha nad městem je téměř vždy bezoblačná, slunce svítí až 13 hodin denně, srážky jsou během celého roku téměř nulové. Stejně tak vlhkost vzduchu je velmi nízká. Teplota moře se zvedne až na 27 oC.
  • V zimě zůstávají teploty vzduchu nad 20 oC, málokdy klesnou pod 10 oC. Pokud chcete uniknout evropské zimě, ale nemilujete velká vedra, zkuste Hurghadu právě v tomto období. Kupodivu si i zaplavete v moři teplém 22 – 24 °C. Návštěva památek bude také příjemnější.
  • Jarní a podzimní měsíce jsou ideální pro aktivně trávenou dovolenou. Teploty vzduchu jsou lehce pod 30 oC, slunce opaluje 10 hodin denně a moře má příjemných 22 oC (na jaře), respektive 24 oC (na podzim). Počasí v březnu a dubnu může ovlivnit „chamsín“, horký vítr vanoucí od pouště. Přináší s sebou pouštní písek a může způsobit písečné bouře. Trvá až padesát dní (chamsín = v arabštině padesát).
    • V letních měsících se zejména podél Nilu a na jihu Egypta v hojné míře vyskytují komáři. Mohou přenášet na člověka malárii, proto doporučujeme vzít si s sebou vhodné ochranné prostředky proti hmyzu.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
49 %
7 hodin
3 dny
Únor
20 °C
16 °C
45 %
8 hodin
2 dny
Březen
21 °C
16 °C
43 %
9 hodin
2 dny
Duben
24 °C
18 °C
37 %
10 hodin
1 den
Květen
27 °C
20 °C
34 %
10 hodin
1 den
Červen
29 °C
23 °C
33 %
12 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
34 %
12 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
35 %
11 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
39 %
10 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
46 %
9 hodin
1 den
Listopad
25 °C
22 °C
49 %
8 hodin
2 dny
Prosinec
21 °C
19 °C
50 %
6 hodin
3 dny