Dovolená Thaa Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Thaa Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Thaa Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na luxusní dovolenou na Thaa Atol

Rovníková část Malediv je velmi oblíbenou destinací všech turistů, kteří si chtějí užít exotiku, teplo a maximální pohodlí díky bezchybnému servisu. Dobrodruzi by tady možná naříkali na nedostatek akce, ale pokud máte rádi pohodu a odpočinek, musíte sem zajet. Thaa Atol leží jižně od Dhaalu Atolu a severně od Laamu Atolu.

V samosprávné oblasti Thaa Atolu najdete 66 převážně malých až středních ostrůvků. Z nich je ale obydlených jen asi 13. Ostatní jsou rájem pro ničím nerušenou a klidnou dovolenou. Hlavní ostrov oblasti Veymandoo je od Malé vzdálený asi 224 km. Naštěstí je tu i letiště, a to na ostrově Thimarafushi. Takže se sem dopravíte bez zdržování na lodi.

Nechte se hýčkat a užívejte si vodní radovánky

Klidnou dovolenou tady máte zaručenou. A je v podstatě jedno, jaký ostrov si na atolu vyberete. My vám můžeme doporučit třeba Maalefushi. Tady vás čeká parádní ubytování v bungalovech na kůlech, přímo nad mořskou hladinou. Takže ke koupání nebudete muset udělat ani jeden zbytečný krok. Zároveň je hned u ubytování vynikající restaurace, když se budete potřebovat posilnit.

Pro náročné je k dispozici ubytování v pětihvězdičkovém hotelu, kde si budete moct užívat luxusu bez kompromisů. A když budete mít chuť, v nedalekých lázních s fit centrem můžete nabudit organismus před dalším odpočinkem. Ten mimochodem stojí za to strávit i rybařením. Thaa Atol je pro něj jako dělaný.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru