Dovolená Süd Nilandhe Atoll
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Süd Nilandhe Atoll

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Süd Nilandhe Atoll od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vychutnejte si luxusní dovolenou ve dvou v oblasti Süd Nilandhe Atolu

Oblast Dhaalu Atolu s výjimečným prostředím pro všechny, kdo nesnesou kompromisy se nachází hlavně na ostrově Huluwalu. Ten měří asi 1,7 kilometru na délku a v průměru jen něco okolo 300 metrů na šířku. Přesto patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co můžete na Maledivách ve dvou zažít.

Süd Nilandhe Atol Leží jihozápadně od hlavního města Malé, a to ve vzdálenosti asi 180 kilometrů. Ale na ostrově Kudavuhadhoo je letiště pro vnitrostátní dopravu. Takže sem po přistání v Malé přeletíte během chvilky. Pak si můžete začít užívat tropický ráj.

Těšte se na pětihvězdičkové hotely i královskou nabídku aktivit

Kolem celého ostrova Huluwalu je pláž z nádherného bělostného písku. Navíc na ní najdete zajímavé bary i restaurace s místními specialitami. Stejné gastronomické zážitky na vás čekají i ve vnitřní části ostrova, kde pod stínem slunečníků nebo větví palem můžete nerušeně ochutnávat vše, co se vám zalíbí.

Resort Niyama Private Islands Maldives na ostrově Huluwalu vás nenechá nudit se ani vteřinu dovolené. Budete si moct vyzkoušet veškeré vodní sporty, nechat se hýčkat na masážích nebo v místních lázních či relaxovat u sladkovodních bazénů. To vše ve dvou a v soukromí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru