Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Sheraton Dreamland

Dovolená do hotelu do Káhiry - Gízy a Memphisu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Káhira - Gíza - Memphis
Obecný popis hotelu
Sheraton Dreamland

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování
Relaxační, upscale prostor, Club Lounge nabízí bezplatné snídaně, odpolední předkrmy a různé nápoje.
Jak se tam dostat
Již od ven na východ od letiště hlavy přímo na silnici Orouba a pokračovat rovně až 6.října mostu. Jeďte výjezdem Zamalek na pravé straně a pokračovat rovně na okruhu až do konce. Dreamland je na pravé straně. Take 2. vchod.
Umístění
Luxusní volbou pro podnikání i zábavu cestujících, je golf hotel se nachází v samoudržujících společenství Dreamland v 6.října City, pouhých 8 km od pyramid v Gíze a 30 km od centra Káhiry. Cairo International Airport je přibližně 55 km.
Vybavení
Hotel nabízí harmonickou směs tradiční architektury a současného designu s výhledem na bazén a Dream Park, jeden z největších zábavních parků v Egyptě a na Blízkém východě. Postaven v roce 2008, 180-pokoj, klimatizovaný hotel se skládá z lobby s 24-hodinová recepce / check-out servis a směnárna zařízení, stejně jako kadeřnictví, restaurace a konferenční prostory. Kromě toho, kopírka, fax, tiskárna a bezplatný kancelářské potřeby jsou k dispozici hostům '. Pokoj a prádelna služby jsou poskytovány za úplatu. Ti, kteří přijedou autem, mohou využít garáž.
Pokoje
Moderní a stylové, všechny pokoje a apartmány jsou prostorné a pečlivě navržen, je zajistit nejvyšší úroveň elegance a pohodlí s dřevěnými tóny uklidňující, vytvářejí vřelou a přátelskou atmosféru. Nachází se na preferované poschodí, klub pokoje mají modernizované vybavení, balená voda zdarma a zvláštní přístup do Club Lounge. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny sprchou, vysoušečem vlasů, TV, přístup na internet, trezor, minibar a čaj a kávovarem. Klimatizace je samostatně regulovat.
Sport / Zábava
Hotel nabízí dva bazény, jeden vnitřní a jeden venkovní. Hlavní bazén je 680 m² s vířivkou a bazén pro děti, vše je v zimě vyhřívaný. K dispozici je také sportovní klub, který zahrnuje tenis (za poplatek), basketbal a fotbalové hřiště a techno posilovnu, nabízí širokou škálu vybavení pro fitness. Hosté si mohou také zahrát golf (za poplatek), stejně jako sauna a parní lázeň. Dream Park je nejlepší zábavní park v Egyptě a na Blízkém východě.
Podrobné katalogové informace
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 180
 Počet jednolůžkových pokojů 120
 Rok výstavby 2008
 Počet dvoulůžkových pokojů 38
 Počet apartmá 22
Typ hotelu
 Golfový hotel
Vybavení
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Konferenční místnost
 Kadeřnictví
 Restaurace s klimatizací
 Lékařská pomoc
 Garáž
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Restaurace s kuřáckou částí
 Klimatizace
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Směnárna
 Lobby
 Nonstop recepce
Informace o objektu
 Hotelový řetězec STARW
 Fax 20238595100
 Telefon - hotel 20238595000
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Sprcha
 Fén
 Koupelna
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Trezor
 Přístup k internetu
 Minibar
Sport/zábava
 Vnitřní bazén
 Sauna
 Parní lázně
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Tenis
 Vyhřívaný bazén(y)
 Posilovna
 Golf
Vzdálenosti
 Centrum města 30000 m
Dovolená Káhira - Gíza - Memphis

Fotografie hotelu
Sheraton Dreamland

Dovolená Káhira - Gíza - Memphis

Počasí v oblasti hotelu
Sheraton Dreamland

Počasí a kdy jet do Káhiry - Gízy a Memphisu
  • Pokud se o Egyptě říká, že má jen dvě sezóny a obě jsou jen dvěmi variantami léta, tak to není případ Káhiry.
  • Káhira je nepochybně celoročně horkou oblastí, ale má čtyři roční období, která se od sebe liší a každé z těchto období má své výhody i nevýhody pro cestovní ruch.
  • Nejhezčí počasí v Káhiře je patrně od září do března. Průměrné teploty se pohybují od 15 do 25oC, což je ideální pro turistické aktivity. Od září do listopadu je i velmi málo srážek a průměrné teploty dosahují v září i přes 27oC a v listopadu příjemných 20oC. Krásnými jsou i únor a březen, teploty jsou nižší, ale slunce vás bude doprovázet po celý den.
  • Koncem března a v dubnu oblast bývá zasažena silnými větry „chamsín“, které mohou přecházet až v písečné bouře. Občas se stane, že se nedoporučuje vycházet jeden i dva dny.
  • Období od května do srpna je velmi horké, denní maxima jsou běžně 35 – 38oC, nicméně nízká vlhkost vzduchu umožňuje horko snesitelným. Problémem jsou vysoké teploty v kombinaci se silným znečištěním Káhiry, letní odpoledne jsou nesnesitelná. Velmi hustý smog, prakticky hustá šedá deka, zněmožňuje pohledy na Káhiru z výše položených míst. V tomto období je velmi sucho, takže neočekávejte žádné osvěžení v úmorném dni.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
55 %
8 hodin
3 dny
Únor
20 °C
16 °C
48 %
9 hodin
2 dny
Březen
21 °C
16 °C
45 %
9 hodin
2 dny
Duben
24 °C
18 °C
38 %
11 hodin
1 den
Květen
27 °C
20 °C
34 %
11 hodin
1 den
Červen
29 °C
23 °C
38 %
13 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
45 %
13 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
49 %
12 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
50 %
11 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
49 %
10 hodin
1 den
Listopad
25 °C
22 °C
53 %
9 hodin
1 den
Prosinec
21 °C
19 °C
56 %
8 hodin
3 dny