Dovolená Sencelles
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Sencelles

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Sencelles od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte vnitrozemské letovisko Sencelles

Městečko s asi 3 000 obyvateli najdete ve vnitrozemské části Mallorky, která je největším a nejčastěji navštěvovaným z Baleárských ostrovů. Oblast je klidnější než pobřežní části ostrova, kam míří hlavní vlna turistů, aby každoročně strávili pohodovou dovolenou u moře. Cesta sem je pohodlná.

Nejdřív se musíte dostat na ostrov. Vstupní bránou je hlavní město Palma, které je zároveň metropolí i pro celé souostroví. Sem můžete doletět za pár hodin odkudkoliv z Evropy i světa. Ale kdybyste chtěli vyrazit na Mallorku lodí, jde to taky. Ze Španělska vyplouvají lodi z Barcelony a Valencie.

Užijte si sport, plavání s dětmi nebo obdivujte jeskyni

K moři je to ze Sencelles asi 25 kilometrů, takže koupání budete mít stále na dosah. Pokud byste raději využili koupaliště s bazénem pro děti, je přímo ve městě. Najdete ho ve sportovním centru Poliesportiu Sencelles. Určitě si taky udělejte čas na výlet k jeskyni Cova del Camp del Bisbe.

Místní hotely patří spíš k menším a útulnějším. Na rozdíl od těch na pobřeží jsou taky méně pompézní a většinou cenově dostupnější. Přitom si ale drží vysokou kvalitu služeb, kvalitní obsluhu i širokou nabídku služeb. Doporučujeme třeba hotel Son Terrades v tradičním venkovském stylu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru