Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Průměrný hotel|53%|

Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

Ermones Korfu Řecko

Hosté chválí u Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa všeobecnou čistotu všude po hotelu, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál a dobře vybavené pokoje.

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Korfu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Korfu

Hodnocení hotelu
Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

+
+
=
Náš názor na Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa
Podle 285 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 53% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.
67%
podle 2 hodnocení
Hosté chválí u Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa
všeobecnou čistotu všude po hotelu, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni s úpravou a čistotou pláže.
 • Ochota personálu
 • Dopravní spojení
 • Všeobecná čistota
 • Výbavení pokojů
 • Kvalita pláže
Podrobné hodnocení Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa
Všeobecné hodnocení 62%
Umístění a okolí hotelu 63%
Obsluha a služby 100%
Stravování 50%
Sport a zábava 33%
Ubytování 92%
Dovolená Korfu

Recenze hotelu
Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

Jiří Novák | Dovolená Září 2016
47%
Pár středního věku
na korfu už určitě ne

Recenze hotelu Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

29.9.2016 | Pobyt v září 2016 na 14 nocí jako Pár středního věku

Zdravím všechny. Ani nevím, jak začít. Může to být subjektivní názor, ale my jsme byli velice zklamaní, rozčarovaní, naštvaní , pak rezignovaní a jen jsme očekávali odjezd domů, což se nám ještě nikdy nestalo.
Jediné, co mohu pozitivní říct o Korfu z celého pobytu - hezký pokoj, pohodlná postel, velký prostor a dobrý úklid, toť vše.
Hotel celkem pěkný, ale managment by potřeboval nakopat silně do řiti. Celý den nemáte přístup k pitné vodě - podotýkám, že jsme měli all inklusive. Vodu jsme si museli kupovat v místním marketu. U pool baru sice bylo otevřeno, ale měli tam jen automat na vitacitové pití, po dotazu u barmana na vodu pokrčil rameny, to provázelo celý pobyt nejen s vodou. U jídla nebyla možnost vůbec dát si jakékoliv pití, pouze když se slitovala obsluha, tak vám přinesli skleničku vína či koly, ale jen jednu, na druhou jsme neměli nárok. Šok nás provázel od prvního dne , jídelna, jak uvidíte v galerii nás vyšokovala asi nejvíc. Na řecké saláty a jiné pochoutky, tzaziky , atd zapomeňte, dezerty jen jakási pěna, každý den jiné barvy, teplé jídlo každý den kuře - když byla polévka , tak vyvařené, když nebyla, tak alespoň pečené, špagety, celých 14 dní stejná omáčka a třetí box každný den jiné nemilé překvapení. Kdyby se tam dalo jíst jinde, tak do té příšerné jídelny s hnusnými stoly a plastovými židličkami 4 hvězdy?? no těžko, já dávám dvě a to jsem velkorysá, nevstoupím. Pozor pozitivum, snídaně se dala a zmrzlina byla volně dostupná.
Dole pod hotelem dvě restaurace, jedna horší než druhá. Vyzkoušeli jsme dvakrát a nevěřili vlastním očím co nám to naservítovali za hnus a ještě si řekli 30 euro. Zřejmě stejný dodavatel potravin, fuj. Ostuda řecké kuchyně.
Co tedy já považuji za nepochopitelné je, že dole na pláži nebylo vůbec možno pronajmout si lehátko. Naproti v údolí je 5hvězda
a lehátka tam mají jen oni. Klienti Rosa Bella mohli ležet na zemi, díky. U bazénu pro tak velký hotel málo lehátek, navíc tam děsně
smrděl odpad , jakýsi animátor francouzského původu stále vyhrával frantíkovské songy ,že jsem myslela, že mi hrábne a vypadli jsme do pokoje, kde byla krásná teráska s pěkným výhledem, takže tam jsme trávili dovolenou, když jsme byli v hotelu.
Co se týče personálu, tak fajn, usměvaví, asi i ochotní, ale služby, které nám poskytovali, zejména to jídlo, na pěst.
Naším bonusem po příjezdu 6.9 na 14 dní byl týdenní déšť. Pokud už bylo hezky, odpoledné začalo pršet, ale to nikomu nevyčítám.
Internet v recepci stále přetížený, většinou jsme se už nedokázali připojit. Pak jsme si zaplatili na pokoj a tam švihal parádně, doporučuji.
V okolí není vůbec nic.Vyrazili jsme pěšky, došli do Vatos, nic tam není. Autem jsme projeli celý ostrov. Takový bordel, jaký jsem
tam viděla všude je i na řeky fakt nechutný. Všude se válí odpadky z popelnic, kolem kterých nikdo nikdy neuklízí. Krysy tam mají pré. Kousek od nás byla romská osada, no však víte, co umí, smrad se táhnul široko daleko. Měla jsem prostě pocit, že snad sním zlý sen a musím se už vzbudit. Jediné místo, kde se nám líbilo bylo Barbati, Pelekas. Každý den jsme si po cestě dávali v restauraci něco k obědu, ale NIKDE nám nedali dobré jídlo, zelenina jak už použitá, gyros úplně bez chuti, pita stará, no já fakt nevím, Já už bych tam nejela za nic na světě.
Moře bylo zakalené, jak rybniční voda a příšerně smrděla voda. Jak jsme zjistili při šmejdění, sousední hotel má v údolí čističku a přepad nebo co tam tak krásně barví a ochucuje vodu na plavání, na což se člověk těší nejvíc. Ráda bych napsala něco lepšího, je mi líto. Tak jsem si tak pročítala některé recenze a mám pocit, že si některé píšou sami. Já nejsem notorický ztěžovatel, věřte.
Je mi fakt líto vyčerpané dovolené.

Fotografie hotelu

IMAG4194.jpgIMAG4271.jpgIMAG4279.jpgIMAG4333.jpgIMAG4232.jpgIMAG4288.jpgIMAG4340.jpgIMAG4362.jpgIMAG4188.jpgIMAG4307.jpgIMAG4185.jpgIMAG4201.jpgIMAG4265.jpgIMAG4360[1].jpgIMAG4361[1].jpgIMAG4363[1].jpg

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 0 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 0 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 0 %
Kvalita a stav bazénu 0 %
Péče o děti, hřiště 0 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 0 %
Martin B. | Dovolená Červen 2014
87%
Rodina s malými dětmi
příjemně strávená dovolená

Recenze hotelu Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

22.7.2014 | Pobyt v červnu 2014 na 7 nocí jako Rodina s malými dětmi

+
skvělé jídlo
přátelská atmosféra
vstřícný personál
klidné místo
velký a čistý bazén
pravidelný úklid pokoje
několik restaurací v bezprostřední blízkosti
obchod přímo v hotelu
-
standard odpovídá spíše 3* hotelu, nicméně pro nás zcela dostačující
pláž zanesená velkým množstvím chaluh, některé dny voda téměř k nekoupání

Fotografie hotelu

výhled z apartmánuplážplážplážplážhotelový bazénhotelový bazénvýhled z apartmánuvýhled z apartmánu

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení N
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
3 / 6
185 recenzí
Podrobné hodnocení Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa
Hotel 2,7 / 6
Pokoje 3,1 / 6
Hotelový servis 3,8 / 6
Okolí hotelu 4 / 6
Stravování 2,5 / 6
Sport a zábava 2,5 / 6
Přejít na HolidayCheck
3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
98 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Korfu
Obecný popis hotelu
Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba
Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.
Stravování
V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.
Sport/zábava
Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. Hotel nabízí svým hostům mnoho sportovních aktivit. Do pestrého sportovního programu patří například volejbal a golf a za poplatek jízda na kole/horském kole a tenis. Pro fanoušky vodních sportů je zde potápění. Hostům mají za poplatek na výběr z mnoha indoorových sportovních aktivit. Mohou si vybrat například fitness studio, stolní tenis, kulečník a šipky. V nabídce je diskotéka, miniklub a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Vybavení pokoje
V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Také je zde sejf a pracovní stůl. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Na pokoji je telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.
Vybavení
Hosté mají celkově k dispozici 78 pokojů. Jsou rozmístěny v jedné hlavní budově a v 8 vedlejších budovách. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace a bar. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Jízdní kola lze nechat v úschovně kol. Objekt nabízí službu hlídání dětí a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).
Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Sauna
 Masáže
 Potápění
 Stolní tenis
 Posilovna
 Parní lázně
 Šipky
 Jízda na kolech/horských kolech
 Plážový volejbal
 Golf
 Terasa na opalování
 Tenis
 Počet bazénů
 Biliárd/kulečník
 Vnitřní bazén
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Slunečníky
 Vířivka
Stravování
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Večerní bufet
 All inclusive
Vybavení pokoje
 Dvojlůžko
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Satelit/kabelová TV
 Dlaždice
 Koupelna
 Sprcha
 Vana
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Rádio
 Přístup k internetu
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Ústřední topení
 Trezor
 Salónek
 Balkón/terasa
 TV
Vybavení
 Úschovna kol
 Půjčovna kol
 Parkoviště
 Hřiště
 Prádelna
 TV místnost
 Dětský klub
 Služby prádelny
 Klimatizace
 Nonstop recepce
 Hotelový trezor
 Vstupní hala
 Výtahy
 Malý supermarket
 Obchody
 Bar(y)
 Noční klub
 Divadlo
 Herní místnost
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
Pláž
 Přímo u pláže
 Oblázková pláž
Platba
 MasterCard
 VISA
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Informace o budově
 Počet menších apartmá 61
 Připojené budovy 8
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 78
 Počet apartmá 17
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Dovolená Korfu

Fotografie hotelu
Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

Dovolená Korfu

Počasí v oblasti hotelu
Rosa Bella Corfu Suite Hotel & Spa

Počasí a kdy jet na Korfu
 • Korfu je nejsevernější z řeckých ostrovů a nejoblíbenější z ostrovů v Jónském moři. Má trochu odlišné klima od nejnavštěvova­nějších ostrovů Středomoří. Je deštivější, ale zato krásně zelené. Hlavní sezona je v květnu a červnu, poté následuje v září a říjnu.
 • V posledních letech je počasí na Korfu poněkud nepředvídatelné. Na přelomu let 2003/2004 došlo kvůli silným dešťům k velkým sesuvům půdy, které zasáhly i pláže. I obvykle mírná léta byla v průběhu posledních let poznamenána vlnami veder. Je třeba počítat s tím, že počasí mimo hlavní sezonu je nevyzpytatelné.
 • Řecká léta jsou typická neúnavným sluncem po dobu až 12 hodin denně, minimálními srážkami a oproti okolním ostrovům mírnějšími teplotami (těsně nad 30 oC, zřídka vystoupí ke 38 oC). Nejpříjemnější je červen. V červenci a srpnu vane každoročně až 45 dní vítr meltemi, suchý severní vítr, který ale na Korfu nabírá na síle. Může dosahovat až síly bouře a například plavba na lodi je při něm nemožná.
 • Vlhkost vzduchu je v létě nízká, moře se otepluje na 24 oC.
 • Jaro, zvláště květen, je turisticky nejpříznivějším obdobím. Teplota vzduchu šplhá nad 23 oC, srážky klesají, moře se pomalu ohřívá na 19 oC, slunce svítí až 10 hodin denně. Čerstvá zeleň a květiny nejsou spáleny horkým létem ani pošlapány davy turistů.
 • Podzim je velmi podobný, moře je teplejší (21 – 22 oC). V říjnu budete potřebovat častěji deštník, ale slunce stále svítí dostatečně a místní taverny jsou otevřené. Jen jarní barvy jsou již unavené.
 • Zima je poměrně mírná, ale deštivá. Teploty málokdy klesnou pod 10 oC, roste vlhkost vzduchu, slunce vykoukne tak na dvě hodiny. V horách může ležet sníh. Korfu se stává, podobně jako ostatní řecké ostrovy, „místem duchů“. Menší návštěvnost je způsobena i tím, že jsou v zimě omezeny trajekty z Athén.
 • Z důvodu větší vlhkosti se především na podzim i časně zjara vyskytují na ostrově často bouřky. Většinou jsou tzv. “divadelní“, tedy takové, které rychle přejdou a obloha se po nich vyjasní.
Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
81 %
4 hodiny
15 dnů
Únor
15 °C
14 °C
74 %
5 hodin
14 dnů
Březen
16 °C
14 °C
74 %
6 hodin
12 dnů
Duben
19 °C
16 °C
71 %
8 hodin
10 dnů
Květen
23 °C
18 °C
65 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
52 %
11 hodin
3 dny
Červenec
31 °C
23 °C
47 %
12 hodin
1 den
Srpen
32 °C
24 °C
45 %
11 hodin
2 dny
Září
28 °C
23 °C
58 %
9 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
73 %
7 hodin
11 dnů
Listopad
19 °C
18 °C
82 %
4 hodiny
15 dnů
Prosinec
16 °C
16 °C
82 %
3 hodiny
17 dnů