Dovolená Reethi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Reethi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Reethi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte luxusní resort Reethi Faru na ostrově Filaidhoo

Ostrov patří mezi střední až malé, ale za to nabízí celou plejádu luxusních věcí, včetně houpačky pro dva přímo v laguně v nádherně azurové vodě. Ze severu na jih má ostrůvek asi 320 metrů a ze západu na východ měří přibližně 620 metrů. Původně zcela zalesněný a neobydlený ostrov  Filaidhoo v posledních letech ozdobil luxusní Reethi resort s lázněmi a veškerou vybaveností.

Ostrov Filaidhoo patří do známého Raa Atolu a nachází se v jižní třetině uprostřed. Díky tomu je voda kolem ostrova mělká a vyhřátá a má nádhernou modro-zelenou barvu. Zažijete tu nezapomenutelné chvilky se svými nejbližšími, rodinou nebo na romantické dovolené ve dvou.

Užívejte si přepych v tropickém ráji

Reethi Faru Resort patří k nejvyhledávanějším místům pro náročné. Samozřejmostí vybavení hotelu je Wi-Fi připojení, většina pokojů má balkón a můžete se těšit taky na klimatizaci, která se v horkých dnech během sezóny hodí. Z dalšího vybavení vybíráme dětské postýlky důležité pro rodinnou dovolenou, sejf pro movitější hosty nebo miniledničku. Najdete tu i bezbariérové pokoje.

Resort vznikl v roce 2018, takže stále nabízí nové interiéry i vyžití. Samozřejmostí je welcome drink po příjezdu a pak už následuje ubytování v některé ze 150 vil rozmístěných po ostrově. Za zmínku stojí také místní bary na plážích nebo vyhlášené restaurace. Pro větší pohodlí můžete využít hlídání dětí nebo třeba prádelnu. Ostrov Filaidhoo leží asi 160 kilometrů severovýchodně od hlavního města Malé.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru