Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Entabeni Ravineside Lodge

Dovolená do hotelu do národních parků JAR od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená národní parky JAR
Obecný popis hotelu
Entabeni Ravineside Lodge

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento hotel se nachází v světového dědictví biosférickou Waterberg, v regionu Waterberg. Méně než 3 hodiny jízdy severně od Johannesburgu, to 22.000 ha malárie-free rezerva se může pochlubit pět ekosystémy. Lodge se nachází na horním srázu na Entabeni Conservancy Safari.
Vybavení
Hotel nabízí nejen úchvatný výhled na rokli pod formálním dřevěných pokojích, ale také poskytuje panoramatický výhled na otevřených pláních od hlavní budovy. Horní sráz nabízí velkolepý strmý skalní útvary a dokořán otevřený trávě pláně. Toto je oddělena od spodní plošiny od 600 metrů vysokými útesy. Nižší sráz je přibližně tři stupně Celsia a skládá se z vegetace sandveld a série mokřadů. Pro snadný přístup jak dolní a horní sráz mají své vlastní samostatné vchody. Hotel nabízí svým hostům restaurace a bar.
Pokoje
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, vysoušeč vlasů, zařízení na přípravu čaje a kávy, adaptér zástrčky, elektrické přikrývky a nástěnné ohřívače nebo log požárů. Pokoje jsou obsluhovány denně. Salonky jsou vybaveny obývací soupravou, jídelním stolem a židlemi, barovým pultem s barovými židlemi, krbem a vzpřímené lednicí.
Sport / Zábava
Následující atrakce jsou k dispozici pro hosty z přistávací plocha pro vrtulníky Lodge: Lety vrtulníků, herní mechaniky, Bush procházky, jízda na safari a hvězdičky hleděl na astro-Boma. Hosté mohou také využít bazénu.
Stravování
Jídlo si můžete vychutnat v jídelně a barem, a to jak s krby, nebo venku v Ravineside Boma, ve stínu 100 let staré fíkovníku u bazénu, v krásné zahradě, nebo v různých jiných venkovních místa. Lodge nabízí výběr stravovacích možností, od rauty individuálně přizpůsobených menu pro braais Bush a pikniky.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
Informace o objektu
 Telefon - hotel 0027124705300
 Fax 0027124705390
Dovolená národní parky JAR

Fotografie hotelu
Entabeni Ravineside Lodge

Dovolená národní parky JAR

Počasí v oblasti hotelu
Entabeni Ravineside Lodge

Index sezóny
Leden
26 °C
70 %
8 hodin
8 dnů
Únor
25 °C
71 %
8 hodin
7 dnů
Březen
25 °C
70 %
8 hodin
6 dnů
Duben
22 °C
66 %
8 hodin
3 dny
Květen
19 °C
57 %
9 hodin
2 dny
Červen
17 °C
53 %
9 hodin
1 den
Červenec
17 °C
49 %
9 hodin
1 den
Srpen
20 °C
45 %
9 hodin
žádný
Září
23 °C
48 %
9 hodin
2 dny
Říjen
25 °C
55 %
9 hodin
4 dny
Listopad
25 °C
65 %
8 hodin
7 dnů
Prosinec
26 °C
67 %
8 hodin
9 dnů